Playarena Tczew po kolejnym weekendzie ligowych zmagań

Liga Nike Playarena Tczew (fot. mat. prasowe)
Tczew - Playarena Tczew po kolejnym weekendzie ligowych zmagań
Liga Playarena Tczew

1 LIGA

16. kolejka (12.05.2019):

1. Team Żelbud 3:0 Hydra Tczew
Zawodnicy Hydry Tczew nie wstawili się na mecz. Walkower na korzyść Team Żelbud.
2. KS Skowarcz 4:4 King Tczew
Bramki:
KS Skowarcz: Piotr Żyła (2), Tomasz Połtarzycki (1), Dawid Wziątek (1)
King Tczew: Maciej Stańczyk (3), Mateusz Szwindowski (1)
Zawodnik meczu: Tomasz Połtarzycki (KS Skowarcz), Maciej Stańczyk (King Tczew)
3. VITIS-Ogrody Marzeń 9:2 MDB Veni Vidi Vici

Bramki:
VITIS-Ogrody Marzeń: ???? ???? (3), Mateusz Janowski (2), Dariusz Frost (2), Dawid Frost
(1), Mateusz Kamrowski (1)
MDB Veni Vidi Vici: Marcel Werner (1), Paweł Guz (1)
Zawodnik meczu: Dariusz Frost (VITIS-Ogrody Marzeń), Paweł Guz (MDB Veni Vidi Vici)
4. Petarda Lubiszewo 2:6 Vendetta Team
Bramki:
Petarda Lubiszewo: Bartosz Bąk (2)
Vendetta Team: Rafał Wojczuk (4), Dominik Kukowski (1), Piotr Wróblewski (1)
Zawodnik meczu: Paweł Lica (Petarda Lubiszewo), Karol Majchrzak (Vendetta Team)
5. Green Frog 14:3 FC Emeryci KO
Bramki:
Green Frog: Tomasz Hausmann (4), Adrian Rogalski (2), Patryk Szarmach (2), Mateusz
Makać (1), Filip Jędrzejewski (1), Andrzej Sikora (1), Radosław Wicki (1), Dawid Dąbrowski
(1), Maciej Śliwka (1)
FC Emeryci KO: Jakub Wieczorkiewicz (1), Tomasz Faberski (1), Robert Bartkowski (1)
Zawodnik meczu: Radosław Wicki (Green Frog), Szymon Stangel (FC Emeryci KO)
Klasyfikacja strzelców:
Krzysztof Baranowski (VITIS-Ogrody Marzeń) - 50 bramek
Aleksander Grabowski (Petarda Lubiszewo) - 32 bramki
Tomasz Hausmann (Green Frog) - 31 bramek
Dominik Kukowski (Vendetta Team) - 29 bramek
Michał Wilczewski (VITIS-Ogrody Marzeń) - 28 bramek
Terminarz 17. kolejki:
19.05.2019 | II LO | 11:00 | Hydra Tczew - Petarda Lubiszewo
19.05.2019 | II LO | 12:15 | FC Emeryci KO - VITIS-Ogrody Marzeń
19.05.2019 | II LO | 13:30 | King Tczew - Green Frog
19.05.2019 | II LO | 14:45 | Vendetta Team - Team Żelbud
19.05.2019 | II LO | 16:00 | MDB Veni Vidi Vici - KS Skowarcz



2 LIGA

15. kolejka (12.05.2019):
1. Rosso Team 6:5 Akademia Tczew
Bramki:
Rosso Team: Przemysław Domachowski (3), Mateusz Szmukała (3)
Akademia Tczew: Jakub Bielawa (2), Paweł Wuttrich (1), Bartek Moćko (1), Krzysztof
Uleński (1)
Zawodnik meczu: Przemysław Domachowski (Rosso Team), Andrzej Jakubiak (Akademia
Tczew)
2. Kosa Morzeszczyn 8:15 FC Abisynia
Bramki:
Kosa Morzeszczyn: Łukasz Vogler (4), Rafał Karczyński (1), Janek Krupiński (1), Wojciech
Grzebiński (1), Oskar Wodzisławski (1)
FC Abisynia: Jakub Mielczarek (7), Patryk Mucha (2), Bartosz Kochanowski (2), Wiktor
Galewski (2), Wojciech Wesołowski (1), Michał Stawicki (1)
Zawodnik meczu: Rafał Karczyński (Kosa Morzeszczyn), Kacper Mazurowski (FC Abisynia)
3. Dream Team Tczew 4:22 Subkowskie Łepy
Bramki:
Dream Team Tczew: Szymon Jabłonecki (1), Przemysław Różański (1), Wojciech
Domachowski (1), Julian Lippke (1),
Subkowskie Łepy: Maciej Szoska (5), Michał Kalinowski (4), Kacper Szopiński (4), Krzysztof
Wojcicki (4), Damian Jamróg (3), Marcin Masa (2)
Zawodnik meczu: Julian Lippke (Dream Team Tczew), Mateusz Wojcicki (Subkowskie Łepy)
4. Akademia Wawrzyniaka 0:10 Maximus FC
Bramki:
Akademia Wawrzyniaka: ---
Maximus FC: Mateusz Tramowski (3), Karol Ciesielski (2), Dawid Ciesielski (2), Adrian
Tomaszewski (2), Adrian Orzłowski (1)
Zawodnik meczu: Łukasz Malicki (Akademia Wawrzyniaka), Adrian Tomaszewski (Maximus
FC)
5. Economy Team 16:11 Avangarda
Bramki:
Economy Team: Wojciech Stępień (3), Mateusz Balcerowski (3), Paweł Kuśnierz (2),
Wojciech Stencel (2), Szymon Mejer (2), Maciej Paluchowski (2), Kacper Niedziałkowski (1),
Szymon Rutkowski (1)
Avangarda: Kamil Rack (4), Patryk Tomczuk (2), Damian Skibrowski (2), Szymon Dzienisz
(1), Hubert Rychert (1)
Zawodnik meczu: Adrian Łaś (Economy Team), Piotr Muszyński (Avangarda)
Klasyfikacja strzelców:
Michał Kalinowski (Subkowskie Łepy) - 42 bramki
Maciej Szoska (Subkowskie Łepy) - 39 bramek
Krzysztof Wojcicki (Subkowskie Łepy) - 31 bramek
Kacper Szopiński (Subkowskie Łepy) - 30 bramek
Paweł Kuśnierz (Economy Team) - 30 bramek
Terminarz 16. kolejki:
19.05.2019 | SP11 | 11:00 | Subkowskie Łepy - Akademia Wawrzyniaka
19.05.2019 | SP11 | 12:20 | Akademia Tczew - Kosa Morzeszczyn
19.05.2019 | SP11 | 13:40 | Maximus FC - Economy Team
19.05.2019 | SP11 | 15:00 | Avangarda - Rosso Team
19.05.2019 | SP11 | 16:20 | FC Abisynia - Dream Team Tczew



Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Szpenio_gość

    15.05.2019, 09:30

    Play arena

    A w tej plej arenie to ile zespołów jednym meczu gra? Na zdjęciu widzę min. 4. To jakaś nowinka?

    Odpowiedz
    IP: 195.33.xx4.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.