Litkiewicz zawalczy ze Snarskim

Patryk Litkiewicz
Tczew - Litkiewicz zawalczy ze Snarskim
18 września w miejscowości Tuchola niedaleko Chojnic odbędzie się pierwsza impreza z cyklu Tucholski Boxing Show, którego głównym wydarzeniem miała być walka pokazowa pomiędzy zawodnikami CK Promotion Patrykiem Litkiewiczem (1-0, 0 KO), a Marcinem Cybulskim (0-1, 0 KO). Wszystko jednak wskazuje na to, że Litkiewicz stanie w ringu z ringowym weteranem, byłym mistrzem WBF wagi lekkiej Dariuszem Snarskim (32-31-2, 6 KO).

Zawodnik z Tczewa miał zaplanowaną walkę z Tomem Pudlerem (1-10, 1 KO) w Niemczech, jednak ze względu na problemy z osiągnięciem limitu wagowego przez Niemca do pojedynku nie dojdzie. Na szczęście cały cykl przygotowań Litkiewicza nie pójdzie na marne, ponieważ starcie nawet z tak doświadczonym zawodnikiem jak Snarski, będzie dla niego ciekawą lekcją. Gośćmi imprezy będą srebrny medalista w boksie z Moskwy Paweł Skrzecz oraz dwukrotny mistrz olimpijski w zapasach Andrzej Wroński. Nagranie z walki pokazowej pomiędzy Litkiewiczem, a "Snarą" będziecie mogli obejrzeć na Tcz.pl, Tv Tetce oraz na bokser.org

- Niestety musieliśmy zrezygnować z walki w Niemczech z powodów dużej wagi przeciwnika, walka miała odbyć się w limicie 63,5 kg, a przeciwnik Patryka tydzień przed walką ważył w granicach 73 kg. Niemcy zaproponowali, by wyjść w wadze 69 kg, ale to byłoby nieodpowiedzialne, gdyż różnica podczas walki sięgałaby około 7kg na niekorzyść Patryka. Na szczęście długi cykl przygotowawczy nie pójdzie na marne i udało nam się dograć walkę ze Snarą. Chciałbym tu skierować duże podziękowania dla EbroGym, Qchnia Smaq i tcz.pl, którzy od początku naszej działalności z Patrykiem nas bardzo wspierają - mówi szef Grupy Boksu Zawodowego CK Promotion Krystian Cieśnik.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia