Pogoń Tczew (fot. Roman Hudzik)

zobacz galerię zdjęć: 3
KS Pogoń "Gościniec nad Wisłą" Tczew - GKS Żukowo 6:0.

Bramki i asysty:

9` Podsiadło Sara (bez asysty)
13` Aronowska Oliwia (Fryca Aneta)
48` Aronowska Oliwia (Podsiadło Sara)

51` Rajek Aleksandra (Tryka Martyna)
68` Burczyk Małgorzata (Tryka Martyna)
77` Kwiatkowska Daria (Rembalska Agnieszka)

26.08.2017 roku o godzinie 11:00 rozpoczęliśmy pierwszą kolejkę sezonu 2017/2018. Na mecz inaugurujący rozgrywki III Pomorskiej Ligi Kobiet do Tczewa przyjechała drużyna GKS Żukowo. Większość meczu byliśmy w posiadaniu piłki oraz kontrolowaliśmy spotkanie. Pierwsza bramka padła już w 9 minucie, gola zdobyła młoda Sara Podsiadło, dla której był to oficjalny debiut w naszym zespole. W 13 minucie bramkę po podaniu prostopadłym od Anety Frycy, uderzeniem w okienko bramkę zdobyła Aro. Po przerwie znowu przypomniała o sobie Aro, która wykorzystała zamieszanie w polu karnym. Kolejna bramka została zdobyta przez zmienniczkę Olę Rajek, która strzałem po ziemi w sytuacji 1x1 pokonała bramkarkę. Kilka bramek z akcji, a kolejna wykorzystana po rzucie rożnym, nieuwagę przeciwniczek wykorzystała Małgorzata Burczyk. Ostatni cios wykonała Daria Kwiatkowska, która również w sytuacji sam na sam nie pomyliła się i ładnym strzałem sprawiła, że siatka zatrzepotała po raz ostatni.