TFC II już w tę Sobotę

(fot. mat. prasowe )
Tczew - TFC II już w tę Sobotę
W najbliższą sobotę klub Tropical w Gołębiewie Średnim po raz kolejny stanie się areną zmagań zawodników sztuk walki. Tym razem organizatorzy zapewnią kibicom międzynarodową obsadę i aż osiem pojedynków. Walką wieczoru TFC II będzie starcie niepokonanego Marcina Marczaka (10-0, 4 KO) z byłym mistrzem Europy - Siergiejem Huliakiewiczem (43-7, 17 KO).

Galę otworzy pokazowa walka w K1 pomiędzy Wojtkiem Sarachem (TFC) oraz Kacprem Tuptanowskim (TFC). Fani mieszanych sztuk walki będą mieli okazję podziwiać dwa pojedynki - Łukasz Ziółkowski (Underground MMA Elbląg) zmierzy się z Iwanem Olegowiczem (Rosja), a Damian Piątek (Underground MMA Elbląg) skrzyżuje rękawice z Aleksandrem Szingarenką (Rosja).

Kibiców szermierki na pięści rozgrzeje Tomasz Domalewski (Tczew) w walce z twardym Piotrem Jankowskim (TFC).


Kartę główną otworzy występ powracającego po porażce pogromcy Dawida Kosteckiego - Andrzeja Sołdry. Rywalem Polaka będzie Janos Lakatos z Węgier.
W walce poprzedzającej walkę wieczoru Piotr Podłucki (4-1, 2 KO zmierzy się z Levanem Szonią (14-8, 10 KO). W przeszłości Shonia boksował między innymi o tymczasowy młodzieżowy pas federacji WBC oraz o pas Zawodowego Mistrza Gruzji. Nigdy nie przegrał przed czasem, ma na koncie pojedynki na długich dystansach, zatem wydaje się wymagającym rywalem dla stawiającego pierwsze kroki wśród profesjonałów Podłuckiego.

Głównym wydarzeniem sobotniej imprezy będzie starcie mieszkającego w Gdańsku Marcina Marczaka z utytułowanym Siergiejem Huliakiewiczem. Stawką pojedynku będzie pas WBF Inter-Continental wagi junior średniej. „Polish Express” w swojej karierze jeszcze nigdy nie stawał w ringu z tak doświadczonym rywalem. Białorusin dwukrotnie walczył o mistrzostwo Europy, a także o tymczasowe mistrzostwo świata. Czy rywal okaże się dla Polaka zaporą nie do przejścia? Dowiemy się w najbliższą sobotę.
Dodatkowym wydarzeniem niespotykanym na tego typu imprezach sportowych będzie walka… rycerska. Dwaj wojownicy uzbrojeni w stal od stóp do głów zetrą się ze sobą w ringu w prawdziwej walce. Miecze skrzyżują Michał „Kozi” Kozdraś oraz Patryk Kruk

Gościem specjalnym będzie czołowy zawodnik federacji FEN - Michał Wlazło. Osoby, które zakupią bilet na galę TFC II będą upoważnione do wstępu na after party w Tropical Club.Sonda - odpowiedz na pytanie

Jak Ci się żyje w mieście Tczew?

Drukuj
Prześlij dalej