Dziewczęta z KS Pogoń Tczew zagrały sparingowy mecz z Ekstraligowym zespołem!

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Dziewczęta z KS Pogoń Tczew zagrały sparingowy mecz z Ekstraligowym zespołem!
11 lutego dziewczyny z Tczewa rozegrały mecz sparingowy z Sztormem Gdańsk. Nasze dziewczyny pomimo niekorzystnego wyniku, były konsekwentne, i na tyle ile pozwoliły umiejętności, realizowały zadania ustalane przed meczem. Cieszy przede wszystkim to, że wszystkie zawodniczki próbowały dorównać bardziej doświadczonym koleżankom z Gdańska. Dziewczyny ogrywają się, zbierają nowe doświadczenia, co będzie miało przełożenie na ich piłkarski rozwój w przyszłości.

Warto nadmienić, że nasza zawodniczka Viktoria Osowska jest testowana w Sztormie AWFiS Gdańsk. Viktoria ma okazję trenować z jednymi z najlepszych dziewczyn w naszym kraju, cieszymy się, że nasza zawodniczka dostaje szansę sprawdzenia się w nowych dla siebie warunkach zbierając doświadczenia na swojej piłkarskiej ścieżce. Trzymamy kciuki za rozwój zarówno jej, jak i wszystkich naszych zawodniczek!
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

KS Pogoń Tczew 0-11 Sztorm AWFiS Gdańsk

W tym samym dniu przed meczem seniorek najmłodsza grupa dziewczynek również odbyła sparing, z Delta Nowy Staw! Była to kolejna możliwość zaobserwowania postępów jakie uczyniły dziewczynki. W czasie gry towarzyszyła oczywiście dobra zabawa, wiele śmiechu i radości. Kolejny sparing już niedługo, będziemy informować na bieżąco!

Drukuj
Prześlij dalej