Zawody o puchar prezydenta - weź udział w rywalizacji

Pływanie w kategorii Masters (fot. mat. organizatora)
Tczew - Zawody o puchar prezydenta - weź udział w rywalizacji
W sobotę, 29 maja, na tczewskim basenie odbędą się Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa w Pływaniu w kategorii Masters.


Jeśli ukończyłeś 20 lat, jesteś zdrowy, pływasz amatorsko lub profesjonalnie - w imieniu Tczewskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i Masterskiego Stowarzyszenia Pływackiego DWÓJKA Tczew - zapraszamy do uczestnictwa w zawodach oraz kibicowania.

Termin imprezy: 29 maja 2010 r. Początek rozgrzewki o godzinie 15.00.
Termin zgłoszeń upływa 19.05.2010

Poziom rywalizacji podniesie udział mistrzów i medalistów Mistrzostw Polski, zawodników konkurujących o najcenniejsze laury w kraju w kategorii Masters. Większość zawodniczek i zawodników z Tczewa jest jednocześnie ratownikami, regularnie startującymi m.in. w Mistrzostwach Tczewa w Ratownictwie Wodnym o Puchar Prezydenta Miasta. Nie jest to pierwsze wydarzenie tego typu w Tczewie. Po raz pierwszy zawody odbyły się w 2005 roku i zgromadziły ponad 100 uczestników! W następnym roku sukces popularności imprezy udało się powtórzyć. Niewiele sportowych wydarzeń może poszczycić się taką atmosferą, ilością emocji i pozytywnej energii. Trybuny pływalni pękały w szwach, a mokrzy byli nie tylko zawodnicy w wodzie. Mamy nadzieję, że tak będzie także tym razem.

Impreza będzie uświetnieniem obchodów 750 lecia Miasta, a jej organizatorami są:
- Urząd Miejski w Tczewie
Tczewskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
- Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji
- Masterskie Stowarzyszenie Pływackie DWÓJKA Tczew

Naczelnikiem zawodów jest Kamila Ormianin.
Szczegółowe informacje, regulamin zawodów i karty startowe na stronie: www.wopr.tczew.pl.
Drukuj
Prześlij dalej