Zawody (fot. mat. prasowe)

zobacz galerię zdjęć: 2
Brązowy medal Samborzanek na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Plażowej w Szczecinie.

W dniach 15-17.06. 2018 r. w Szczecinie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Plażowej. W imprezie wzięły udział dwa zespoły tczewskiego Sambora. Nasze starsze zawodniczki zaprezentowały się z bardzo dobrej strony zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii juniorki młodszej. Drugi zespół zajął VII miejsce w kategorii młodziczki.
Wyniki meczy juniorek młodszych:
Brodnica - Sambor Tczew 0:2
CKS Szczecin II- Sambor Tczew 0:2
MKS Szczecin - Sambor Tczew 0:2

UKS Drawsko- Sambor Tczew 0:2
BHT Pyrki Poznań - Sambor Tczew 0:2

Po rozegraniu meczy w grupie zostały rozegrane mecze półfinałowe. Zawodniczki Sambora przegrały po serii shoot out 1:2 z UKS Handball Wrocław.
W meczu o brązowy medal Mistrzostw Polski nasze zawodniczki ponownie spotkały się z zespołem MKS Kusy Szczecin, który pokonały 2:1 po serii shoot out i mogły cieszyć się z zajęcia III miejsca.
Skład zespołu: Milena Gowin, Julita Ciesielska, Laura Maury, Julia Kiwatrowska, Wiktoria Lis, Kamila Brejska, Julia Jezierska, Julia Bielińska, Weronika Solińska, Julia Polenz.
Trener: Robert Karnowski.