Kurs dla sędziów piłki ręcznej

5 września 2010 w rozgrywkach piłki ręcznej w PGNiG Superlidze Kobiet w I kolejce zmierzyły się drużyny Latocha Sambor Tczew i AZS AWF Sport Concept Wrocław (fot. Krzysztof Gierszewski)
Tczew - Kurs dla sędziów piłki ręcznej
Komisja Sędziowska Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej w Gdańsku informuje o rozpoczynającym się kursie na sędziego piłki ręcznej.

Wszystkie osoby zgłaszające akces uczestnictwa proszone są o kontakt w formie elektronicznej na adres: obsady@poczta.fm lub winny zgłosić się osobiście w dniu 16.04.2012r. o godz.17.30 przy recepcji (hol główny) na terenie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku przy ul. Górskiego 1.

1. Termin kursu: 16.04.2012 r. - 11.06.2012 r. (każdy poniedziałek)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

2. Miejsce: Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku przy ul. K. Górskiego 1.
3. Koszt kursu: 150 zł - płatne na pierwszych zajęciach lub przelewem na konto (w cenę wliczone są: materiały dydaktyczne, przepisy gry, kartki, emblemat).
4. Wymagania wobec kandydatów: wiek 16 - 30 lat, wykształcenie co najmniej średnie (nie dotyczy uczniów szkół średnich), dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do pełnienia funkcji sędziego piłki ręcznej (w przypadku czynnych zawodników - aktualna karta zdrowia zawodnika). Dokument ten należy okazać na pierwszych zajęciach.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Wilk_gość

  24.03.2012, 21:11

  Minimalny wiek

  Mogli by zmniejszyć, przecież mamy młodzież wysportowaną... :)

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx4.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.