SILGAN - ĆWIERĆMARATON - zapisz się już dziś

Silgan ćwierćmaraton (fot. mat. prasowe)
Tczew - SILGAN - ĆWIERĆMARATON - zapisz się już dziś
SILGAN Ćwierćmaraton 2017! Bieganie to najprostsza forma ruchu. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkim miłośnikom biegania, zapraszamy do udziału w biegowych imprezach powiatu tczewskiego.

Zapraszamy na IV edycję Silgan Ćwierćmaratonu. Bieg odbędzie się 27 maja 2017 roku na odcinku 10 540 metrów o godzinie 10.00. Start i meta na parkingu firmy Silgan ul. Rokicka 13. Trasa będzie przebiegać od Tczewa poprzez Rokitki, Śliwiny i z powrotem do Tczewa, nawierzchnia trasy zróżnicowana (asfaltowa, szutrowa) nie posiadająca atestu. Impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz imprez sportowych miasta i powiatu tczewskiego dzięki zaangażowaniu firmy SILGAN Metal Packaging.
Sponsorem biegu jest firma SILGAN, która zadba o wyjątkowe upominki - pakiety startowe dla uczestników. Organizatorem jest Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie przy współpracy z firmą SILGAN oraz Stowarzyszeniem Biegający Tczew.
Zapisać się można do 26 maja 2017, jednak nie czekajcie do ostatniego dnia ponieważ liczba uczestników jest ograniczona do 300 osób.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Zapisy:

https://elektronicznezapisy.pl/event/1423.html

Odbędzie się bieg dla dzieci Mały Silgan w kategoriach szkół podstawowych klasy III i młodsze (300 metrów) oraz klasy IV - VI (600 metrów) oddzielna klasyfikacja dla dziewcząt i chłopców zapisy bezpośrednio przed biegiem start o godzinie 9.00 - 27 maja 2017 roku, miejsce teren zakładu SILGAN - udział dzieci w biegu jest bezpłatny czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy również w każdą sobotę - Bulwar nad Wisłą godzina 9.00 na parkrun Tczew www.parkrun.pl/tczew , proszę pamiętać o wcześniejszej rejestracji i zabraniu kodu uczestnika www.parkrun.pl/rejestracja , jesteśmy również na facebooku - parkrun Tczew, udział w parkrunie można traktować jako formę przygotowania do Silgan Ćwierćmaratonu serdecznie zapraszamy!
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘRegulaminy oraz szczegóły biegu można znaleźć na stronie www.biegajacy.tczew.pl , facebook - Silgan Ćwierćmaraton serdecznie zapraszamy w przypadku pytań można pisać na adres dyrektor@pcs.tczew.pl .

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator PCS w Tczewie

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -1

  ŁUPASZKO_gość_gość

  13.02.2017, 14:45

  "a'la long"

  J...ć wszystkie korporacje i wszystkie pseudozakłady "pracy"!!!

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xx6 
 • ._gość

  13.02.2017, 21:34

  dlaczego?

  Cytuj
  IP: 109.207.xx7.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.