GRAND PRIX Tczewa w tenisie stołowym

Grand Prix w tenisie stołowym (fot. mat. prasowe)
Tczew - GRAND PRIX Tczewa w tenisie stołowym
W minioną sobotę w Sali sportowej Szkoły Podstawowej nr. 7 w Tczewie odbył się drugi turniej z cyklu GRAND PRIX Tczewa w tenisie stołowym organizowanego przez TCSiR.
Podobnie jak tydzień wcześniej do zawodów przystąpiło 32 zawodniczek i zawodników, pojawiło się kilka nowych osób.


Już pierwszy turniej pokazał, że walka będzie ciekawa i zacięta do samego końca. Mecze nie zawsze wygrywa faworyt, a to wpłynęło i wpływać będzie na układ klasyfikacji generalnej.

Klasyfikacja II turnieju w poszczególnych kategoriach wygląda następująco :
I. kat.Kobiety
1.BukowskaMagdalena (zwyciężyła w finale 3-1)
2.Orlikowska Karolina( w meczu o II miejsce wygrała 3-0 )
3.Kruszyńska Agnieszka
4.Kruszyńska Olga

II.kat.do lat 15

1.Szitenhelm Mirosław (wygrał wszystkie mecze 3-1)
2.Radzikowski Karol (w meczu o II miejsce wygrał 3-1)
3.Sadowski Paweł

III.kat.16-39 lat
1.Sosnowski Bartosz (zwyciężył w finale 3-1)
2.Mikołajewski Piotr (w meczu o II miejsce wygrał 3-2)
3.Wodziński Michael (w meczu o III miejsce wygrał 3-0)
4.Brzoskowski Damian

IV.kat.40 i powyżej
1.Miklaszewski Witold (w finale wygrał 3-0)
2.Kępka Jacek (w meczu o drugie miejsce wygrał 3-2)
3.Matyjas Dariusz
4.Bukowski Tadeusz
5.Banach Zbigniew
6.Zezula Maciej
7.Kot Jarosław
8.Korgul Jerzy
9.Rekowski Zygmunt
10.Sadowski Mariusz
11.Radzikowski Dariusz
12.Florin Zbigniew
13.Czerwiński Grzegorz
14.Sosnowski Waldemar
15.Ostanówka Damian

V.kat.Zrzeszeni
1.Kozikowski Adam (HERA Tczew)-w finale wygrał 3-1,
2.Urbańczyk Grzegorz (HERA Tczew)-w meczu o drugie miejsce wygrał 3-1,
3.Jóźwik Damian (HERA Tczew)- w meczu o III miejsce wygrał 3-2,
4.Urbańczyk Mieczysław (HERA Tczew)
5.Tomczyk Mariusz (UKS Olimpia Gniew)
6.Gerowski Sławomir (HERA Tczew)

Trzeci turniej cyklu GRAND PRIX Tczewa odbędzie się 17.03.2018 o godz.10.00. Serdecznie zapraszamy!
Klasyfikacja Generalna na stronie www.tcsir.pl

Drukuj
Prześlij dalej