Wyniki I kolejki 2 ligi (II runda) - ALPN 2017
II liga (6.06.2017)
1. Project Stone Tczew - Serwis Motochron 5-1 (1-1)
Strzelcy bramek:
Project Stone Tczew: Marcin Korda (2), Tomasz Kielbratowski (1), Jacek Radziszewski (1), Łukasz Błaszkowski (1);
Serwis Motochron: Jakub Mączka (1);
Napomnienia:
Karol Ciesielski (Serwis Motochron).
2. Żwirownia Rokitki - Lichnowy 5-5 (1-3)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (3), Marcin Wolski (1), Andrzej Sikora (1);
Lichnowy: Piotr Młodziński (4), Mateusz Kochański (1);
Napomnienia:
Maciej Nowak (Żwirownia Rokitki), Marcin Wolski (Żwirownia Rokitki), Dawid Marciński (Żwirownia Rokitki), Tomasz Aftyka (Lichnowy), Mateusz Kochański (Lichnowy).
3. KM Przystań - Ziomale 3-3 (3-3)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Patryk Szymański (3);
Ziomale: Karol Ejankowski (2), Mateusz Szwalka (1);
Napomnienia:
Piotr Kwiatek (Ziomale).
4. Pan Samochodzik - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2017 - II liga
18 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
12 bramek - Piotr Młodziński (Lichnowy);
10 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
8 bramek - Jacek Radziszewski (Project Stone Tczew);
6 bramek - Radosław Zasada (Pan Samochodzik), Damian Kiwatrowski (Żwirownia Rokitki), Michał Zelka (Pan Samochodzik);
5 bramek - Aleksandar Georgiev (Żwirownia Rokitki), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Michał Arendt (Pan Samochodzik);
4 bramki - Michał Kolos (Pan Samochodzik), Patryk Szarmach (KM Przystań), Damian Wasiek (Serwis Motochron);
3 bramki - Marek Wasiek (Serwis Motochron), Dawid Marciński (Żwirownia Rokitki), Igor Rutkowski (Lichnowy), Tomasz Aftyka (Lichnowy), Piotr Pryll (Pan Samochodzik), Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik), Tomasz Bzówka (Serwis Motochron), Tomasz Kielbratowski (Project Stone Tczew), Andrzej Sikora (Żwirownia Rokitki), Łukasz Błaszkowski (Project Stone Tczew), Karol Ejankowski (Ziomale);
Harmonogram spotkań II runda:
II kolejka (13.06.2017 - wtorek)
1) 17.50 Żwirownia Rokitki - Pan Samochodzik
2) 18.40 KM Przystań - Serwis Motochron
3) 19.30 Ziomale - Lichnowy
4) Project Stone Tczew - pauza
II liga (6.06.2017)
1. Project Stone Tczew - Serwis Motochron 5-1 (1-1)
Strzelcy bramek:
Project Stone Tczew: Marcin Korda (2), Tomasz Kielbratowski (1), Jacek Radziszewski (1), Łukasz Błaszkowski (1);
Serwis Motochron: Jakub Mączka (1);
Napomnienia:
Karol Ciesielski (Serwis Motochron).
2. Żwirownia Rokitki - Lichnowy 5-5 (1-3)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (3), Marcin Wolski (1), Andrzej Sikora (1);
Lichnowy: Piotr Młodziński (4), Mateusz Kochański (1);
Napomnienia:
Maciej Nowak (Żwirownia Rokitki), Marcin Wolski (Żwirownia Rokitki), Dawid Marciński (Żwirownia Rokitki), Tomasz Aftyka (Lichnowy), Mateusz Kochański (Lichnowy).
Lichnowy wraz ze składem:
Andrzej Potoczek
Bartosz Karaś
Tomasz Kunkel
Igor Rutkowski
Michał Kocik
Łukasz Drewek
Piotr Młodziński
Mateusz Kochański
Tomasz Aftyka
Szymon Jagodziński
Bartłomiej Łapiński
Kacper Kaszubowski
Michał Wąsowicz
Maciej Laskowski
Wojciech Młodziński
Andrzej Potoczek
Bartosz Karaś
Tomasz Kunkel
Igor Rutkowski
Michał Kocik
Łukasz Drewek
Piotr Młodziński
Mateusz Kochański
Tomasz Aftyka
Szymon Jagodziński
Bartłomiej Łapiński
Kacper Kaszubowski
Michał Wąsowicz
Maciej Laskowski
Wojciech Młodziński
3. KM Przystań - Ziomale 3-3 (3-3)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Patryk Szymański (3);
Ziomale: Karol Ejankowski (2), Mateusz Szwalka (1);
Napomnienia:
Piotr Kwiatek (Ziomale).
4. Pan Samochodzik - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2017 - II liga
18 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
12 bramek - Piotr Młodziński (Lichnowy);
10 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
8 bramek - Jacek Radziszewski (Project Stone Tczew);
6 bramek - Radosław Zasada (Pan Samochodzik), Damian Kiwatrowski (Żwirownia Rokitki), Michał Zelka (Pan Samochodzik);
5 bramek - Aleksandar Georgiev (Żwirownia Rokitki), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Michał Arendt (Pan Samochodzik);
4 bramki - Michał Kolos (Pan Samochodzik), Patryk Szarmach (KM Przystań), Damian Wasiek (Serwis Motochron);
3 bramki - Marek Wasiek (Serwis Motochron), Dawid Marciński (Żwirownia Rokitki), Igor Rutkowski (Lichnowy), Tomasz Aftyka (Lichnowy), Piotr Pryll (Pan Samochodzik), Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik), Tomasz Bzówka (Serwis Motochron), Tomasz Kielbratowski (Project Stone Tczew), Andrzej Sikora (Żwirownia Rokitki), Łukasz Błaszkowski (Project Stone Tczew), Karol Ejankowski (Ziomale);
Harmonogram spotkań II runda:
II kolejka (13.06.2017 - wtorek)
1) 17.50 Żwirownia Rokitki - Pan Samochodzik
2) 18.40 KM Przystań - Serwis Motochron
3) 19.30 Ziomale - Lichnowy
4) Project Stone Tczew - pauza
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie