Piotr Jankowski vs. Patryk Kamiński - Thunder Fighting Championship I Beginning, Tczew

Piotr Jankowski vs. Patryk Kamiński - Thunder Fighting Championship I Beginning (fot. tcz.pl)
Tczew - Piotr Jankowski vs. Patryk Kamiński - Thunder Fighting Championship I Beginning, Tczew
Za nami ponad trzy godziny godnej rozrywki i sportowych emocji pod patronatem Prezydenta Miasta Tczewa, solidnie zorganizowanej przez ekipę Krystiania Cieśnika. Thunder Fighting Championship I Beginning pod taką nazwą zapamiętamy tą imprezę to nie tylko sporty walki, organizator wykorzystał okazję, aby pomóc potrzebującym.

Podczas aukcji odbywającej się między walkami zlicytowano rękawice podpisane przez Mariusz Wacha, 1600 zł zaoferowali przedstawiciele organizacji Ladies Fight Night. Podsumowując, mieliśmy do czynienia z pojedynkami na różnym poziomie, niemniej, wszystkie walki dostarczały odpowiedniej dawki emocji i zgodnie z nazwą imprezy „Beginning” stanowią dobry wstęp i aż proszą się o kolejne edycje. Sądząc po ilości widzów na trybunach i gościach specjalnych, których udało się wypatrzyć w tłumie - między innymi znany z roli w filmie Pitbull, Piotr Stramowski, czy jeden z braci Collins, Rafał, współprowadzący firmę zajmującą się modyfikacjami samochodów, o samych gwiazdach sportów walki nie wspominając, ta impreza z pewnością zostanie zauważona, warto było sobotni wieczór spędzić na Sali gimnastycznej II LO w Tczewie. Tczew czeka i liczy na więcej...

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  grzes_gość_gość

  16.02.2017, 17:44

  troche za pozno na takie wiadomosci

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.