Latocha Agropom Tczew wygrywa z Kęsowem

Latocha Agropom Tczew
W minioną sobotę 27.02.2015 tczewianie zmierzyli się na własnym parkiecie z LKS Kęsowo i wygrali 38:35 (14:19).

Pierwsza połowa meczu zdecydowanie należała do zespołu z Kęsowa, który już na początku wypracował kilkubramkową przewagę. Tczewianie jednak po pauzie zaczęli odrabiać straty, by w 47 minucie objąć prowadzenie. W dalszej części spotkania toczył się zacięty bój o każdy punkt. W rezultacie Tczewianie wygrali uzyskując 3-bramkową przewagę nad rywalem 38:35. Najlepszym snajperem tego spotkania okazał się Szymon Kurczyński, który „wpakował” piłkę do siatki rywala aż 12 razy.

W kolejnym wyjazdowym meczu tczewscy szczypiorniści podejmą lidera klasyfikacji ogólnej - GKS Żukowo. (03.03.2016 godz. 20:00 Żukowo - Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Armii Krajowej 2e).