VI turniej Grand Prix Tczewa 2015 w Tenisie Ziemnym

Tenis ziemny - Grand Prix
 VI  turniej Grand Prix Tczewa 2015 w Tenisie Ziemnym

W kategorii OPEN ostatni turniej i przepiękna jesienna pogoda zgromadziła na stracie aż 19 tenisistów. W sobotę rozegrano mecze do ćwierćfinałów włącznie, a półfinały i finał w niedzielę. W ostatnim turnieju tegorocznego Grand Prix zwyciężył Patryk Pychyński, który pokonał w finale Piotra Zarzyckiego 6:3 ; 6:4. III miejsce Henryk Kukliński po kreczu Jakuba Federowicza.
Po zakończeniu finału dyrektor TCSiR wręczył pięciu najlepszym zawodnikom cyklu pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe.
Mistrzem Tczewa 2015 został Marek Gutjar, który był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na tczewskich kortach w tym roku.
Zakończyło się GP 2015, ale to nie koniec tenisowych emocji na ten rok, przygotowanych przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji. W najbliższy weekend tj. 10 i 11 października odbędzie się III Finał rozgrywek Chellenge. Na kortach w parku, lub hali namiotowej (w zależności od pogody) najlepszych 12 zawodników zmierzy się ze sobą w dwóch grupach. W drodze losowania w sobotę od godz. 9.00 zmierzy się ze sobą grupa zielona :
Henryk, Andre, Paweł W. Kacper, Wojciech K., Ryszard Gał.