W dniu 12 października 2018 roku w Gminnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Gniewie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie oraz SP Nr 2 w Gniewie.
Do zawodów awansowały reprezentacje 5 szkół powiatu tczewskiego. W Igrzyskach Dzieci zarówno w kategorii Dziewcząt i Chłopców między sobą rywalizowały po dwie drużyny, natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - po 3 zespoły.
Igrzyska Dzieci - Badminton Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP nr 12 Tczew
2. miejsce ZKiW Rudno
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 5: dz. - 5, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 0,
Igrzyska Dzieci - Badminton Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce ZKiW Rudno
2. miejsce SP Nr 5 Tczew
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 5: dz. - 0, chł. - 5
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 0,
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Badminton Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 2 Gniew
2. miejsce SP Nr 1 Tczew
3. miejsce ZKiW Rudno
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 11: dz. - 3, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 3,
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Badminton Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 2 Gniew
2. miejsce SP Nr 4 Tczew
3. miejsce ZKiW Rudno
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 9: dz. - 0, chł. - 3
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 0,
Więcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl
Do zawodów awansowały reprezentacje 5 szkół powiatu tczewskiego. W Igrzyskach Dzieci zarówno w kategorii Dziewcząt i Chłopców między sobą rywalizowały po dwie drużyny, natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - po 3 zespoły.
Igrzyska Dzieci - Badminton Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP nr 12 Tczew
2. miejsce ZKiW Rudno
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 5: dz. - 5, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 0,
Igrzyska Dzieci - Badminton Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce ZKiW Rudno
2. miejsce SP Nr 5 Tczew
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 5: dz. - 0, chł. - 5
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 0,
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Badminton Dziewcząt
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 2 Gniew
2. miejsce SP Nr 1 Tczew
3. miejsce ZKiW Rudno
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 11: dz. - 3, chł. - 0
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 3,
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Badminton Chłopców
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. miejsce SP Nr 2 Gniew
2. miejsce SP Nr 4 Tczew
3. miejsce ZKiW Rudno
Ilość zawodników biorących udział w zawodach - 9: dz. - 0, chł. - 3
Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie - 0,
w innych dyscyplinach - 0,
Więcej informacji na stronie www.pcs.tczew.pl