Wygrało TCZ

W zawodach udział wzięło siedem policyjnych drużyn (fot. KPP Tczew)
Wygrało TCZ
Wczoraj (10.01) w Tczewie odbył się turniej halowej piłki nożnej, w którym zagrali policjanci reprezentujący siedem komend powiatowych policji z terenu województwa pomorskiego. W walce na parkiecie funkcjonariusze nie dali jednak rady reprezentacji Tczewskiego Centrum Zdrowia, która w finale zawodów 2:0 pokonała Komendę Powiatową Policji z Wejherowa.

Wczoraj (10.01.) w hali sportowej II LO w Tczewie rozegrano halowy turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie. W zawodach udział wzięło siedem drużyn reprezentujących komendy powiatowe policji z Tczewa, Wejherowa, Kwidzyna, Nowego Dworu Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego, Malborka i Pruszcza Gdańskiego. Poza tym do zawodów przystąpiła reprezentacja sędziów i prokuratorów z Tczewa oraz reprezentacja Tczewskiego Centrum Zdrowia. Łącznie w imprezie udział wzięło ponad 80 zawodników.

Zawody zakończyły się zwycięstwem reprezentacji Tczewskiego Centrum Zdrowia, która w finale 1:0 pokonała Komendę Powiatową Policji z Wejherowa. Ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna reprezentująca KPP w Kwidzynie, która w meczu o trzecie miejsce pokonała także 1:0 gospodarzy imprezy - KPP Tczew. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Dominik Jakubowski z Tczewskiego Centrum Zdrowia, a najlepszym bramkarzem Damian Sowa z KPP Tczew. Wręczający nagrody Komendant Powiatowy Policji w Tczewie nadkom. Robert Sudenis podziękował wszystkim za udział w turnieju oraz pogratulował wspaniałej zabawy.