Wygrało TCZ

W zawodach udział wzięło siedem policyjnych drużyn (fot. KPP Tczew)
Tczew - Wygrało TCZ
Wczoraj (10.01) w Tczewie odbył się turniej halowej piłki nożnej, w którym zagrali policjanci reprezentujący siedem komend powiatowych policji z terenu województwa pomorskiego. W walce na parkiecie funkcjonariusze nie dali jednak rady reprezentacji Tczewskiego Centrum Zdrowia, która w finale zawodów 2:0 pokonała Komendę Powiatową Policji z Wejherowa.

Wczoraj (10.01.) w hali sportowej II LO w Tczewie rozegrano halowy turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie. W zawodach udział wzięło siedem drużyn reprezentujących komendy powiatowe policji z Tczewa, Wejherowa, Kwidzyna, Nowego Dworu Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego, Malborka i Pruszcza Gdańskiego. Poza tym do zawodów przystąpiła reprezentacja sędziów i prokuratorów z Tczewa oraz reprezentacja Tczewskiego Centrum Zdrowia. Łącznie w imprezie udział wzięło ponad 80 zawodników.

Zawody zakończyły się zwycięstwem reprezentacji Tczewskiego Centrum Zdrowia, która w finale 1:0 pokonała Komendę Powiatową Policji z Wejherowa. Ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna reprezentująca KPP w Kwidzynie, która w meczu o trzecie miejsce pokonała także 1:0 gospodarzy imprezy - KPP Tczew. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Dominik Jakubowski z Tczewskiego Centrum Zdrowia, a najlepszym bramkarzem Damian Sowa z KPP Tczew. Wręczający nagrody Komendant Powiatowy Policji w Tczewie nadkom. Robert Sudenis podziękował wszystkim za udział w turnieju oraz pogratulował wspaniałej zabawy.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • _gość

  11.01.2010, 11:14

  Dobre :) TCZ to Tczewskiego Centrum Zdrowia. Nabrałem się na ten artykuł, ale pozytywnie

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx7.xx4 
 • tonio_gość

  11.01.2010, 19:50

  Do druku wkradł sie mały błąd bo w finale było 2:0 dla TCZ,

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx1.xx0 
 • _gość

  11.01.2010, 20:08

  A gdzie jest zdjęcie zwycięskiej drużyny? proszę redakcję o uzupełnienie - tczewianin

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx2 
 • _gość

  12.01.2010, 13:55

  Przyślij foto Redaktorce to będzie...

  Cytuj
  IP: 87.204.xx7.xx8 
 • Kibic TCZ_gość

  13.01.2010, 19:07

  Panowie Policjanci czas skończyć z kiepskim jadłospisem typu Mac itd. więcej ruchu i nie będzie wstydu . Zawodnicy z TCZ podadzą przepisy dobrego odżywiania jak ich poprosicie.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.