ALPN. Grała II liga

ALPN 2018 (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - ALPN. Grała II liga

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki VI kolejki II LIGA - ALPN 2018

II Liga runda rewanżowa (23.10.2018)

1. Serwis Motochron - Tranzit 1-7 (0-3)

Strzelcy bramek:
Serwis Motochron: Sergiusz Mąkosa (1);
Tranzit: Mariusz Wroński (3), Robert Polański (3), Piotr Makowski (1).

2. SŻL Monterzy - Grześkowiak Team 1-4 (0-3)
Strzelcy bramek:
SŻL Monterzy: Patryk Cygański (1);
Grześkowiak Team: Paweł Domke (2), Andrzej Ciosek (1), Krzysztof Neubauer (1)

Napomnienia:
Marian Puckowski (SŻL Monterzy).

3. KM Przystań - Lichnowy 7-0 (2-0)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Jakub Grabowski (2), Paweł Gawroński (2), Wojciech Domachowski (1), Krystian Boniek (1), Aleksander Grabowski (1).

PanLink - pauza



Grześkowiak Team wraz ze składem:

Przemysław Neubauer
Krzysztof Neubauer
Krzysztof Stopiński
Maciej Schleser
Wojciech Chyła
Waldemar Bronk
Krystian Klemens
Krzysztof Paździerski
Tomasz Bronk
Rafał Bronk
Andrzej Zduńczyk
Paweł Domke
Przemysław Wiśniewski
Andrzej Ciosek




Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2018 - II liga
22 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit);
13 bramek - Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy);
11 bramek - Arkadiusz Jeka (PanLink), Paweł Gawroński (KM Przystań);
10 bramek - Adrian Polański (Tranzit);
9 bramek - Paweł Woźniak (Serwis Motochron), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Patryk Cygański (SŻL Monterzy), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Robert Polański (Tranzit);
8 bramek - Wojciech Domachowski (KM Przystań), Dawid Polański (Tranzit), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team);
7 bramek - Adrian Orzłowski (Serwis Motochron);
6 bramek - Paweł Domke (Grześkowiak Team), Tomasz Schneider (Serwis Motochron);
5 bramek - Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Michał Kocik (Lichnowy);
4 bramki - Bartłomiej Janicki (Lichnowy), Karol Ciesielski (Serwis Motochron), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Tomasz Aftyka (Lichnowy), Łukasz Błaszkowski (SŻL Monterzy), Marcin Jeka (PanLink), Damian Wasiek (Serwis Motochron);
3 bramki - Kacper Niedziałkowski (KM Przystań), Adrian Włodarczyk (PanLink), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy), Mateusz Tramowski (Serwis Motochron), Krystian Boniek (KM Przystań);

Harmonogram spotkań:
VII kolejka runda rewanżowa (30.10.2018- wtorek)
1) 17.50 Grześkowiak Team - KM Przystań
2) 18.40 Tranzit - SŻL Monterzy
3) 19.30 PanLink - Serwis Motochron
Lichnowy - pauza

Więcej informacji znajdziecie na www.pcs.tczew.pl

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej