II kolejka Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego

Futsal (fot. mat. prasowe)
Tczew - II kolejka Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki II kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego - sezon 2018/2019


II kolejka 25.11.2018

1. Dobra Zmiana - Grześkowiak Team 3-5 (0-2)
Strzelcy bramek:
Dobra Zmiana: Paweł Korzeniowski (2), Daniel Szmyt (1);
Grześkowiak Team: Sebastian Skonieczny (2), Krystian Klemens (1), Remigiusz Parteka (1), Krzysztof Paździerski (1);
Napomnienia:
Daniel Szmyt (Dobra Zmiana), Daniel Szmyt (Dobra Zmiana), Tomasz Lubiński (Grześkowiak Team);
Wykluczenia:
Daniel Szmyt (Dobra Zmiana).


2. STOLMAN-meble na wymiar - Kacper Serwis 2-4 (1-0)
Strzelcy bramek:
STOLMAN-meble na wymiar: Karol Ćwikliński (1), Krzysztof Liedtke (1).
Kacper Serwis: Paweł Żelechowski (2), Michał Arendt (1), Robert Polański (1);
Napomnienia:
Grzegorz Tomasiak (Kacper Serwis).

3. Lichnowy - Straż Pożarna 5-2 (2-0)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Kacper Kaszubowski (4), Bartłomiej Janicki (1);
Straż Pożarna: Bartosz Bogun (1), Damian Gzella (1);
Napomnienia:
Szymon Jagodziński (Lichnowy), Piotr Milewski (Straż Pożarna), Szymon Jagodziński (Lichnowy);
Wykluczenia:
Szymon Jagodziński (Lichnowy), Piotr Dudziński (Straż Pożarna).


4. Styna Godziszewo - KM Przystań 6-0 (3-0)
Strzelcy bramek:
Styna Godziszewo: Łukasz Abryszyński (3), Artur Stawikowski (1), Mateusz Janowski (1), Wojciech Musiał (1);
Napomnienia:
Mateusz Janowski (Styna Godziszewo), Wojciech Musiał (Styna Godziszewo).

5. Wiomar - pauza



Wiomar:

Kamil Gronkowski
Damian Kleischmidt
Paweł Kleischmidt
Marcin Glienke
Grzegorz Liżewski
Piotr Malkowski
Jerzy Jaroński
Sławomir Riebnadt




Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2018/2019
8 bramek - Paweł Żelechowski (Kacper Serwis);
7 bramek - Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo);
5 bramek - Paweł Korzeniowski (Dobra Zmiana);
4 bramek - Kacper Kaszubowski (Lichnowy);
3 bramek - Aleksander Grabowski (KM Przystań), Wojciech Kaźmierski (Kacper Serwis), Michał Arendt (Kacper Serwis);

Terminarz LFPT sezon 2018/2019

III kolejka (02.12.2018 - niedziela)
1) 14.00 Kacper Serwis - Styna Godziszewo
2) 14.45 Grzśkowiak Team - STOLMAN - meble na wymiar
3) 15.35 KM Przystań - Lichnowy
4) 16.20 Wiomar - Dobra Zmiana
Straż Pożarna - pauza



Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl .
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA