W dniach 06 i 07.03.2018 r na Sali sportowej w Szkole Podstawowej nr 8 w Tczewie odbyły się mistrzostwa Tczewa szkół podstawowych w mini koszykówce dziewcząt i chłopców.
Tym razem jako pierwsi (06.03.2018 r) swoje mistrzostwa rozegrali chłopcy, dzień później (07.03.2018 r) do walki stanęły dziewczynki.
Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów dziewcząt oraz 7 drużyn chłopców. W każdej kategorii drużyny zostały podzielone na dwie grupy: grupa A - 4 drużyny, grupa B - 3 drużyny. Każdy mecz podzielony był na cztery kwarty po 5 minut, plus 2 minuty przerwy po drugiej kwarcie.
Po rozegraniu meczy w grupach nastąpiły mecze o miejsca 5-6 (drużyny z trzecich miejsc w grupach), 3-4 (drugie miejsca w grupach) i finał 1-2 (zwycięzcy grup). Ostatnia drużyna grupy "A" odpadała z dalszych rozgrywek zajmując siódme miejsce.
Szczegóły rozgrywek dziewcząt
Pary Meczowe:
Grupa A
1) SP 11 - SP 8 56:0 2) SP 10 - SP 12 8:10 3) SP 11 - SP 10 10:18
4) SP 8 - SP 12 1:38 5) SP 11 - SP 12 8:25 6) SP 8 - SP 10 2:33
Grupa B
1) SSP 2 - SP 5 0:24 2) SSP 2 - SP 7 14:8 3) SP 5 - SP 7 43:0
Strefa Finałowa
Finał "C" SP 11 - SP 7 16:8
Finał "B" SP 10 - SSP 2 24:10
Finał "A" SP 12 - SP 5 9:24
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
IV miejsce Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Tczewie
V miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
VI miejsce Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie
VII miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie
Zespół z SP 5 uzyskał awans do finałów Powiatowych, które odbędą się dnia 21.03.2018 r. Weryfikacja godz. 9.00, Rozpoczęcie - godz. 9.30
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie, ul. Armii Krajowej 70
Nazwiska i imiona zawodników SP 5:
Abreszyńska Adrianna, Daroń Oliwia, Gedowska Tatiana, Kalińska Nikola, Mączka Oliwia, Michałowska Kinga, Olszak Natalia, Pawelczyk Weronika, Lesińska Zuzanna, Ścieszyńska Weronika, Weremczak Klaudia, Wutkowska Oliwia.
Opiekun zespołu: Damian Bednarski
Szczegóły rozgrywek Chłopców
Pary Meczowe:
Grupa A
1) SP 7 - SP 8 12:5 2) SSP 2 - SP 11 20:18 3) SP 7 - SSP 2 12:43
4) SP 8 - SP 11 0:29 5) SP 7 - SP 11 11:27 6) SP 8 - SSP 2 8:16
Grupa B
1) SP 12 - SP 5 32:8 2) SP 12 - SP 10 14:19 3) SP 5 - SP 10 14:32
Strefa Finałowa
Finał "C" SP 7 - SP 5 8:22
Finał "B" SP 11 - SP 12 16:5
Finał "A" SSP 2 - SP 10 26:16
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Tczewie
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie
V miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie
VI miejsce Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie
VII miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie
Zespół z SSP 2 uzyskał awans do finałów Powiatowych, które odbędą się dnia 23.03.2018 r. Weryfikacja godz. 9.00, Rozpoczęcie - godz. 9.30
Miejsce: Hala sportowa "PILAWA" w Tczewie
Nazwiska i imiona zawodników SP 5:
Dank Piotr, Kamysz Filip, Karnowski Wiktor, Konopacki Jakub, Radzewicz Karol, Rzepczyk Mateusz, Szlija Jakub, Wołowiec Kacper, Zamlecki Dominik.
Opiekun zespołu: Mariusz Graczyk
Tym razem jako pierwsi (06.03.2018 r) swoje mistrzostwa rozegrali chłopcy, dzień później (07.03.2018 r) do walki stanęły dziewczynki.
Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów dziewcząt oraz 7 drużyn chłopców. W każdej kategorii drużyny zostały podzielone na dwie grupy: grupa A - 4 drużyny, grupa B - 3 drużyny. Każdy mecz podzielony był na cztery kwarty po 5 minut, plus 2 minuty przerwy po drugiej kwarcie.
Po rozegraniu meczy w grupach nastąpiły mecze o miejsca 5-6 (drużyny z trzecich miejsc w grupach), 3-4 (drugie miejsca w grupach) i finał 1-2 (zwycięzcy grup). Ostatnia drużyna grupy "A" odpadała z dalszych rozgrywek zajmując siódme miejsce.
Szczegóły rozgrywek dziewcząt
Pary Meczowe:
Grupa A
1) SP 11 - SP 8 56:0 2) SP 10 - SP 12 8:10 3) SP 11 - SP 10 10:18
4) SP 8 - SP 12 1:38 5) SP 11 - SP 12 8:25 6) SP 8 - SP 10 2:33
Grupa B
1) SSP 2 - SP 5 0:24 2) SSP 2 - SP 7 14:8 3) SP 5 - SP 7 43:0
Strefa Finałowa
Finał "C" SP 11 - SP 7 16:8
Finał "B" SP 10 - SSP 2 24:10
Finał "A" SP 12 - SP 5 9:24
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
IV miejsce Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Tczewie
V miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
VI miejsce Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie
VII miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie
Zespół z SP 5 uzyskał awans do finałów Powiatowych, które odbędą się dnia 21.03.2018 r. Weryfikacja godz. 9.00, Rozpoczęcie - godz. 9.30
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie, ul. Armii Krajowej 70
Nazwiska i imiona zawodników SP 5:
Abreszyńska Adrianna, Daroń Oliwia, Gedowska Tatiana, Kalińska Nikola, Mączka Oliwia, Michałowska Kinga, Olszak Natalia, Pawelczyk Weronika, Lesińska Zuzanna, Ścieszyńska Weronika, Weremczak Klaudia, Wutkowska Oliwia.
Opiekun zespołu: Damian Bednarski
Szczegóły rozgrywek Chłopców
Pary Meczowe:
Grupa A
1) SP 7 - SP 8 12:5 2) SSP 2 - SP 11 20:18 3) SP 7 - SSP 2 12:43
4) SP 8 - SP 11 0:29 5) SP 7 - SP 11 11:27 6) SP 8 - SSP 2 8:16
Grupa B
1) SP 12 - SP 5 32:8 2) SP 12 - SP 10 14:19 3) SP 5 - SP 10 14:32
Strefa Finałowa
Finał "C" SP 7 - SP 5 8:22
Finał "B" SP 11 - SP 12 16:5
Finał "A" SSP 2 - SP 10 26:16
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Tczewie
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie
V miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie
VI miejsce Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie
VII miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie
Zespół z SSP 2 uzyskał awans do finałów Powiatowych, które odbędą się dnia 23.03.2018 r. Weryfikacja godz. 9.00, Rozpoczęcie - godz. 9.30
Miejsce: Hala sportowa "PILAWA" w Tczewie
Nazwiska i imiona zawodników SP 5:
Dank Piotr, Kamysz Filip, Karnowski Wiktor, Konopacki Jakub, Radzewicz Karol, Rzepczyk Mateusz, Szlija Jakub, Wołowiec Kacper, Zamlecki Dominik.
Opiekun zespołu: Mariusz Graczyk
Komentarze (1) dodaj komentarz
Ja_gość
09.03.2018, 11:21
Brawo
Super dziewczyny z Piątki
Odpowiedz