II liga (12.04.2016)
1. Lichnowy - KM Przystań 0-10 (0-5)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Michał Sadowski (4), Michał Stuczyński (2), Patryk Różański (2), Bartek Bogun (1), Przemysław Wiśniewski (1).
2. Tapflo - PanLink Team 3-2 (0-1)
Strzelcy bramek:
Tapflo: Marek Czarnecki (1), Przemysław Wittbrod (1), Krzysztof Wójcik (1);
PanLink Team: Jakub Przanowski (1), Marcin Kędzierski (1);
Napomnienia:
Kamil Nahajowski (PanLink Team).
3. Czatkovia - PB Euro-Gres 3-4 (1-4)
Strzelcy bramek:
Czatkovia: Wojciech Kreja (2), Krystian Leszczyński (1);
PB Euro-Gres: Michał Chamski (2), Bartosz Dombrowski (1), Mateusz Padykuła (1);
Napomnienia:
Mario Ćwikliński (Czatkovia).
4. VITIS-Ogrody Marzeń - Żwirownia Rokitki 9-3 (4-1)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń: Mateusz Janowski (4), Adrian Tamowicz (3), Łukasz Abryszyński (2);
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (1), Stanisław Witkiewicz (1), Andrzej Sikora (1).
5. Maszrol - pauza
Harmonogram spotkań:
II kolejka (19.04.2016 - wtorek)
1) 17.00 PB Euro-Gres - VITIS - Ogrody Marzeń
2) 17.50 PanLink Team - Czatkovia
3) 18.40 KM Przystań - Tapflo
4) 19.30 Maszrol - Lichnowy
5) 20.20 Żwirownia Rokitki - pauza
Jest jedno wolne miejsce w II lidze zainteresowanych zapraszamy, bliższe informacje można uzyskać pod adresem dyrektor@pcs.tczew.pl lub pod numerem telefonu 502-454-754.
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
1. Lichnowy - KM Przystań 0-10 (0-5)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Michał Sadowski (4), Michał Stuczyński (2), Patryk Różański (2), Bartek Bogun (1), Przemysław Wiśniewski (1).
KM Przystań wraz ze składem: Dominik Malinowski, Bartek Bogun, Patryk Lemke, Michał Sadowski, Michał Stuczński, Daniel Chrzanowski, Dominik Kosznik, Waldemar Stawicki, Damian Myszewski, Patryk Różański, Kuba Posorski, Sebastian Tuszyński, Przemysław Wiśniewski
2. Tapflo - PanLink Team 3-2 (0-1)
Strzelcy bramek:
Tapflo: Marek Czarnecki (1), Przemysław Wittbrod (1), Krzysztof Wójcik (1);
PanLink Team: Jakub Przanowski (1), Marcin Kędzierski (1);
Napomnienia:
Kamil Nahajowski (PanLink Team).
3. Czatkovia - PB Euro-Gres 3-4 (1-4)
Strzelcy bramek:
Czatkovia: Wojciech Kreja (2), Krystian Leszczyński (1);
PB Euro-Gres: Michał Chamski (2), Bartosz Dombrowski (1), Mateusz Padykuła (1);
Napomnienia:
Mario Ćwikliński (Czatkovia).
4. VITIS-Ogrody Marzeń - Żwirownia Rokitki 9-3 (4-1)
Strzelcy bramek:
VITIS-Ogrody Marzeń: Mateusz Janowski (4), Adrian Tamowicz (3), Łukasz Abryszyński (2);
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (1), Stanisław Witkiewicz (1), Andrzej Sikora (1).
5. Maszrol - pauza
Harmonogram spotkań:
II kolejka (19.04.2016 - wtorek)
1) 17.00 PB Euro-Gres - VITIS - Ogrody Marzeń
2) 17.50 PanLink Team - Czatkovia
3) 18.40 KM Przystań - Tapflo
4) 19.30 Maszrol - Lichnowy
5) 20.20 Żwirownia Rokitki - pauza
Jest jedno wolne miejsce w II lidze zainteresowanych zapraszamy, bliższe informacje można uzyskać pod adresem dyrektor@pcs.tczew.pl lub pod numerem telefonu 502-454-754.
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (2) dodaj komentarz
13.04.2016, 14:48
Brawo przystań aby tak do końca
Odpowiedz_gość
14.04.2016, 11:31
Brawo Przystań aby tak do końca
Odpowiedz