Bezpłatne treningi piłkarskie dla dziewczynek i chłopców

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Bezpłatne treningi piłkarskie dla dziewczynek i chłopców
Akademia Młodych Orłów to bezpłatne treningi piłkarskie dla dziewczynek i chłopców w wieku od 6 do 11 lat. Aby dołączyć do AMO należy przyjść na czerwcowe Dni Talentu, w trakcie których będą przeprowadzane testy dla potencjalnych uczestników projektu. Najlepsi zostaną zaproszeni na treningi, dlatego nie marnujcie czasu i już teraz sprawdźcie ich harmonogram!

Uczestnicy Akademii Młodych Orłów są podzieleni na trzy kategorie wiekowe: Skrzaty (6-7 lat), Żaki (8-9 lat) oraz Orliki (10-11 lat). Treningi odbywają się w szesnastoosobowych grupach, a każdej z nich jest przydzielone dwóch trenerów (wszyscy trenerzy AMO Tczew posiadają uprawnienia UEFA A).  Każdy z uczestników AMO bezpłatnie otrzymuje sprzęt sportowy firmy NIKE (koszulka, spodenki i getry), dzięki czemu młodzi adepci futbolu mogą poczuć się tak, jak profesjonalni piłkarze.

Już w czerwcu odbędą się kolejne Dni Talentu, czyli testy dla potencjalnych uczestników Akademii Młodych Orłów. Podczas testów dzieci będą pokonywać proste tory sprawnościowe oraz wykonywać zadania z piłką. Koordynatorzy AMO i szkoleniowcy PZPN ocenią ich umiejętności posługując się skalą: 1,5 pkt, 1 pkt, 0,5 pkt, 0 pkt. Najlepsi zostaną zaproszeni na treningi.


Akademia Młodych Orłów to bezpłatna inicjatywa, która jest współtworzona z Wojewódzkimi Związkami Piłki Nożnej, Miastami oraz Biedronką - Sponsorem Głównym
projektu.

Serdecznie Zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki i chłopców z roczników 2009-2014.

Drukuj
Prześlij dalej