ALPN wraca po wakacyjnej przerwie

ALPN 2019 (fot. mat. prasowe)
Tczew - ALPN wraca po wakacyjnej przerwie

zobacz galerię zdjęć: 3
Wyniki I kolejki rundy rewanżowej ALPN 2019

(22.08.2019)

1. METTEC - VITIS-Ogrody Marzeń 1-3 (0-0)

Strzelcy bramek:
METTEC: Marek Szczepański (1);
VITIS-Ogrody Marzeń: Dominik Mierzwa (2), Dariusz Frost (1);
Napomnienia:
Krystian Kiwatrowski (METTEC).

2. Drewpol & Meble Kropkowski - San Marino 11-2 (3-2)
Strzelcy bramek:

Drewpol & Meble Kropkowski: Piotr Olejnik (3), Michał Wilczewski (2), Paweł Kleinschmidt (2), Roman Żygowski-Arski (1), Sławomir Wilczewski (1), Łukasz Błaszkowski (1), Jerzy Jaroński (1);
San Marino: Dawid Dąbrowski (1), Patryk Misiórski (1).

3. Grześkowiak Team - Tranzit-Buspl.pl 3-4 (2-2)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Krzysztof Neubauer (1), Tomasz Bronk (1), Przemysław Neubauer (1);
Tranzit-Buspl.pl: Mariusz Wroński (3), Robert Polański (1);
Napomnienia:
Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team).

4. KM Przystań - Dovista Polska 6-4 (3-2)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Szymon Jabłonecki (4), Michał Wąsik (1), Wojciech Domachowski (1);
Dovista Polska: Patryk Bielski (2), Jakub Mielczarek (1), Jonatan Struczyński (1).

5. Gościniec i Hotel Nad Wisłą - SŻL Monterzy 5-1 (3-1)
Strzelcy bramek:
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (2), Michał Stuczyński (2), Michał Zelka (1);
SŻL Monterzy: Patryk Cygański (1);
Napomnienia:
Łukasz Płachta (SŻL Monterzy).



Vitis-Ogrody Marzeń:

Dawid Frost
Dariusz Frost
Andrzej Mechliński
Łukasz Abryszyński
Piotr Augustin
Wojciech Migus
Krzysztof Migus
Paweł Barczewski
Marcin Knitter
Dominik Mierzwa
Artur Stawikowski
Michał Sadowski
Krzysztof Lisewski
Paweł Lica
Mateusz Janowski




Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
40 bramek - Szymon Grzelak (METTEC);
26 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
20 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
18 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl);
15 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy);
13 bramek - Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy),
12 bramek - Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody Marzeń);
10 bramek - Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl);
9 bramek - Artur Stawikowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Paweł Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Marek Szczepański (METTEC);
8 bramek- Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Patryk Bielski (Dovista Polska);
7 bramek - Jakub Resmerowski (METTEC), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska), Patryk Formela (Dovista Polska), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl);
6 bramki - Patryk Różański (KM Przystań), Jarosław Malarski (METTEC), Marcin Knitter (VITIS - Ogrody Marzeń), Adam Witek (METTEC), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski);
5 bramki - Paweł Korzeniowski (San Marino);
4 bramki - Dawid Bielski (Dovista Polska), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit - Buspl.pl), Kamil Lipiak (METTEC), Maciej Megier (Dovista Polska), Wojciech Bieszka (METTEC), Michał Grunau (SŻL Monterzy), Andrzej Sikora (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Łukasz Błaszkowski (Drewpol & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski), Piotr Olejnik (Drewpol & Meble Kropkowski), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Szymon Jabłonecki (KM Przystań), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń);

Harmonogram spotkań:
Runda rewanżowa
II kolejka (29.08.2019 - czwartek)
1) 17.50 San Marino - Grześkowiak Team
2) 18.40 VITIS - Ogrody Marzeń - Tranzit - Buspl.pl
3) 19.30 METTEC - KM Przystań
4) 20.20 Dovista Polska - Gościniec i Hotel Nad Wisłą
5) 21.10 SŻL Monterzy - Drewpol & Meble Kropkowski

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

Drukuj
Prześlij dalej