Tczewianie na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

W mistrzostwach startowali tczewianie (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Tczewianie na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski
W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w dniach 2-3 lipca 2011 na stadionie Gdańskiego AWF udział wzięło dwóch reprezentantów Tczewskiego MKS Sambor Tczew.

W sobotnie popołudnie Maria Nagórska w rzucie oszczepem uzyskała 43.18m, co dało jej 4 lokatę. Jest to jej rekord życiowy. Do podium zabrakło 1.54m. W niedzielę podczas rozgrywanego konkursu trójskoku wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Krzysztof Uwijała, wracając po kontuzji, która uniemożliwiła mu wcześniejsze starty w tym sezonie, skoczył na odległość 15.78m i zajął 3 pozycje, ulegając Karolowi Hoffmannowi i Maksymowi Sypniewskiemu. Krzysztof oddał zaledwie jeden skok w konkursie. Dalszą rywalizację i walkę o awans na Mistrzostwa Europy uniemożliwiło mu odnowienie się kontuzji pięty.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +2

  kagol_gość

  06.07.2011, 10:34

  Po raz kolejny lekkoatleci pokazali, że potrafią wykorzystac swój potencjał i że warto ich wspierac. No to czekamy teraz jeszcze na sukcesy juniorów i młodzików.

  Odpowiedz
  IP: 83.7.xx6.xx0 
 • -3

  karola. _gość

  06.07.2011, 20:33

  super

  ja właśnie ukończyłam ostatnią klase szkoły podstawowej i mój kolega z klasy zają 3 m. w europie w skoku w zwyż. TCZEWIANIN. ! i to jedna z tych lepszych nagród. ogółem zdobyliśmy ich o wieeeele więcej. ; p

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx3 
 • krzychu_gość

  06.07.2011, 21:53

  w kategorii szkoł podstawowych nie rozgrywa sie zawodów rangi mistrzostw europy. Poza tym pomylilaś imprezy z finałem czwartków lekkoatletycznuych ktore sa nieoficjalnumi mistrzostwami polski dzieci starszych i dzieci mlodszych, na których to Tczewianie zdobyli kilka krążków.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx2.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.