19.01.2018 r. odbył się IV Ogólnopolski Turniej Piłki ręcznej Kobiet w Piłkę Ręczną. Turniej rozgrywany był jednocześnie na trzech hala: II LO, SP 4 i SP 12 . Na każdej hali mecze rozgrywała jedna kategoria wiekowa, II LO - juniorki starsze, SP 4 - młodziczki i na hali SP 12 - dzieci. W całym turnieju zaprezentowało się około 200 zawodniczek.
W turnieju wzięły udział drużyny z Banina, Czerska, Elbląga, Gdyni, Kwidzyna, Nowej Karczmy i Tczewa. Mecze obfitowały w piękne zagrania, gole i zwroty akcji.
Kategoria Dzieci:
KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ -wyniki
BANIN0 - TCZEW III 5 - 4
TCZEW I - TCZEW II 0 - 17
NOWA KARCZMA - BANINO 3 - 8
TCZEW III - TCZEW I 3 - 8
NOWA KARCZMA - TCZEW II 1 - 19
BANIN0 - TCZEW I 6 - 2
TCZEW II - TCZEW III 6 - 2
TCZEW I - NOWA KARCZMA 6 - 3
TCZEW II - BANIN0 12 - 3
TCZEW III - NOWA KARCZMA 9 - 2
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I m-ce BANINO 4 pkt. / 22 - 21
II m-ce TCZEW I (kl. IV dz.) 2 pkt. / 11 - 34
III m-ce NOWA KARCZMA 0 pkt. / 9 - 42
PK TCZEW II (kl. IV chł.) PK / 54 - 6
PK TCZEW III ( kl.V dz. ) PK / 23 - 16
Na turnieju przyznane zostały tytuły:
MVP turnieju - Julia Madeja z SP12 Tczew I
Król strzelców turnieju - Oliwia Łojek z SP Banino
Najlepszy bramkarz turnieju - Zofia Żurawska z Nowej Karczmy
Wyróżnieni w zespołach:
BANINO - Katarzyna Marciniak
NOWA KARCZMA - Wiktoria Kuchlin
TCZEW I - Julia Kozłowska
TCZEW II - Oliwier Czerwiński
TCZEW III - Agata Żylis
Kategoria Młodziczki:
KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ -wyniki
Sambor Tczew I - Sambor Tczew II 10:10
Elbląg - Nowa Karczma 13:13
Czersk - Sambor Tczew II 5:10
Sambor Tczew I - Elbląg 9:11
Czersk - Nowa Karczma 9:11
Sambor Tczew II - Elbląg 8:8
Nowa Karczma - Sambor Tczew I 8:14
Czersk - Elbląg 3:14
Nowa Karczma - Sambor Tczew II 13:9
Czersk - Sambor Tczew I 2:8
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I m-ce TRUSO ELBLĄG 6 pkt / 46:33
II m-ce SAMBOR TCZEW I 5 pkt / 41:31
III m-ce Nowa Karczma 5 pkt / 35:45
IV m-ce SAMBOR TCZEW II 4 pkt / 37:36
V m-ce CZERSK 0 pkt / 19:33
Na turnieju przyznane zostały tytuły:
MVP turnieju - Neubauer Martyna - SAMBOR TCZEW II
Król strzelców turnieju - Męczykowska Nikola - Nowa Karczma
Najlepszy bramkarz turnieju - Czyżyk-Skoczyk Martyna - Elbląg
Top "7" turnieju:
Linda Klaudia - Elbląg
Owczarek Nikola - Elbląg
Kurowska Kornelia - Sambor II
Nobis Wiktoria - Sambor I
Kowalska Martyna - Sambor I
Kropidłowska Amelia - Nowa Karczma
Hoppe Klaudia - Czersk
Juniorki Starsze:
KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ -wyniki
SAMBOR Tczew - TRUSO Elbląg 21:19
GTPR Gdynia - MTS Kwidzyn 19:18
GTPR Gdynia - TRUSO Elbląg 23:17
SAMBOR Tczew - MTS Kwidzyn 17:14
GTPR Gdynia - SAMBOR Tczew 20:22
TRUSO Elbląg - MTS Kwidzyn 10:15
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I m-ce SAMBOR TCZEW 6 pkt / 60:53
II m-ce GTPR GDYNIA 4 pkt / 62:57
III m-ce MTS KWIDZYN 2 pkt / 47:46
IV m-ce TRUSO ELBLĄG 0 pkt / 46:59
Na turnieju przyznane zostały tytuły:
MVP turnieju - Puckowska Aleksandra
Król strzelców turnieju - Duszyńska Julia - Tczew
Najlepszy bramkarz turnieju - Chodakowska Marta - Gdynia
Top "7" turnieju:
Wańczyk Kinga - Tczew
Zwolak Julia - Tczew
Solińska Weronika - Tczew
Wtuzich Julia - Gdynia
Kłos Kinga - Gdynia
Stapurewicz Paulina - Elbląg
Załuska Aleksandra - Elbląg
Juniorki Sambora zrewanżowały się zespołom z pomorskiej ligi juniorek i pewnie wygrały turniej
Na zakończenie turnieju pierwsze trzy drużyny z każdej kategorii otrzymały pamiątkowe puchary, najlepsza "siódemka" i wyróżnieni zawodnicy - statuetki.
Najważniejsze jednak jest to, że każda zawodniczka, bez względu na wynik miała uśmiech na twarzy.
W turnieju wzięły udział drużyny z Banina, Czerska, Elbląga, Gdyni, Kwidzyna, Nowej Karczmy i Tczewa. Mecze obfitowały w piękne zagrania, gole i zwroty akcji.
Kategoria Dzieci:
KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ -wyniki
BANIN0 - TCZEW III 5 - 4
TCZEW I - TCZEW II 0 - 17
NOWA KARCZMA - BANINO 3 - 8
TCZEW III - TCZEW I 3 - 8
NOWA KARCZMA - TCZEW II 1 - 19
BANIN0 - TCZEW I 6 - 2
TCZEW II - TCZEW III 6 - 2
TCZEW I - NOWA KARCZMA 6 - 3
TCZEW II - BANIN0 12 - 3
TCZEW III - NOWA KARCZMA 9 - 2
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I m-ce BANINO 4 pkt. / 22 - 21
II m-ce TCZEW I (kl. IV dz.) 2 pkt. / 11 - 34
III m-ce NOWA KARCZMA 0 pkt. / 9 - 42
PK TCZEW II (kl. IV chł.) PK / 54 - 6
PK TCZEW III ( kl.V dz. ) PK / 23 - 16
Na turnieju przyznane zostały tytuły:
MVP turnieju - Julia Madeja z SP12 Tczew I
Król strzelców turnieju - Oliwia Łojek z SP Banino
Najlepszy bramkarz turnieju - Zofia Żurawska z Nowej Karczmy
Wyróżnieni w zespołach:
BANINO - Katarzyna Marciniak
NOWA KARCZMA - Wiktoria Kuchlin
TCZEW I - Julia Kozłowska
TCZEW II - Oliwier Czerwiński
TCZEW III - Agata Żylis
Kategoria Młodziczki:
KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ -wyniki
Sambor Tczew I - Sambor Tczew II 10:10
Elbląg - Nowa Karczma 13:13
Czersk - Sambor Tczew II 5:10
Sambor Tczew I - Elbląg 9:11
Czersk - Nowa Karczma 9:11
Sambor Tczew II - Elbląg 8:8
Nowa Karczma - Sambor Tczew I 8:14
Czersk - Elbląg 3:14
Nowa Karczma - Sambor Tczew II 13:9
Czersk - Sambor Tczew I 2:8
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I m-ce TRUSO ELBLĄG 6 pkt / 46:33
II m-ce SAMBOR TCZEW I 5 pkt / 41:31
III m-ce Nowa Karczma 5 pkt / 35:45
IV m-ce SAMBOR TCZEW II 4 pkt / 37:36
V m-ce CZERSK 0 pkt / 19:33
Na turnieju przyznane zostały tytuły:
MVP turnieju - Neubauer Martyna - SAMBOR TCZEW II
Król strzelców turnieju - Męczykowska Nikola - Nowa Karczma
Najlepszy bramkarz turnieju - Czyżyk-Skoczyk Martyna - Elbląg
Top "7" turnieju:
Linda Klaudia - Elbląg
Owczarek Nikola - Elbląg
Kurowska Kornelia - Sambor II
Nobis Wiktoria - Sambor I
Kowalska Martyna - Sambor I
Kropidłowska Amelia - Nowa Karczma
Hoppe Klaudia - Czersk
Juniorki Starsze:
KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ -wyniki
SAMBOR Tczew - TRUSO Elbląg 21:19
GTPR Gdynia - MTS Kwidzyn 19:18
GTPR Gdynia - TRUSO Elbląg 23:17
SAMBOR Tczew - MTS Kwidzyn 17:14
GTPR Gdynia - SAMBOR Tczew 20:22
TRUSO Elbląg - MTS Kwidzyn 10:15
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I m-ce SAMBOR TCZEW 6 pkt / 60:53
II m-ce GTPR GDYNIA 4 pkt / 62:57
III m-ce MTS KWIDZYN 2 pkt / 47:46
IV m-ce TRUSO ELBLĄG 0 pkt / 46:59
Na turnieju przyznane zostały tytuły:
MVP turnieju - Puckowska Aleksandra
Król strzelców turnieju - Duszyńska Julia - Tczew
Najlepszy bramkarz turnieju - Chodakowska Marta - Gdynia
Top "7" turnieju:
Wańczyk Kinga - Tczew
Zwolak Julia - Tczew
Solińska Weronika - Tczew
Wtuzich Julia - Gdynia
Kłos Kinga - Gdynia
Stapurewicz Paulina - Elbląg
Załuska Aleksandra - Elbląg
Juniorki Sambora zrewanżowały się zespołom z pomorskiej ligi juniorek i pewnie wygrały turniej
Na zakończenie turnieju pierwsze trzy drużyny z każdej kategorii otrzymały pamiątkowe puchary, najlepsza "siódemka" i wyróżnieni zawodnicy - statuetki.
Najważniejsze jednak jest to, że każda zawodniczka, bez względu na wynik miała uśmiech na twarzy.
Komentarze (2) dodaj komentarz
kto to pisal_gość
23.01.2018, 15:52
turniej pilki recznej kobiet w pilke reczna ? idioci
OdpowiedzZYX_gość_gość
25.01.2018, 13:48
a już myślałem że turniej piłki ręcznej będzie w hokeja na trawie :)
Odpowiedz