Trwa nabór do Akademii Techniki Skills Box Tczew

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Trwa nabór do Akademii Techniki Skills Box Tczew
Trwa nabór do Akademii Techniki Skills Box Tczew. Projekt jest skierowany do wszystkich zawodników i zawodniczek, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, w ramach treningu dodatkowego, poza treningami klubowymi.

Co nas wyróżnia?

Nie jesteśmy klubem, nie bierzemy udziału w rozgrywkach. U nas doskonalisz swoje umiejętności, co przekładasz na grę w swoim klubie,

Zaplanowany progresywny program treningowy,

Wysoka intensywność podczas treningu, ( małe grupy treningowe )

Praca nad świadomością zawodników,

Rozwój inteligencji piłkarskiej,

Pozytywna atmosfera,

Dzięki temu, że nie jesteśmy klubem, liczy się dla nas rozwój indywidualnych umiejętności każdego zawodnika. Nie nakładamy presji wynikowej, kładziemy nacisk na progres w czterech głównych obszarach piłki nożnej: Technika, Taktyka, Motoryka i cechy Mentalne.

Zapisy:

Tel. 530 177 845

Email: tczew@footballlab.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +8

  Bobo_gość

  21.11.2018, 14:10

  Akademia

  Nastały niestety takie czasy że bez akademi, szkółek czy innych pseduo specjalistów, dzieci nie potrafią się bawić, pracować czy się uczyć. A rodzice chętnie płacą za wszelkie dodatkowe zajęcia zamiast zachęcać dzieciaki do pracy nad sobą, pokazywać jak się uczyć samodzielnie itd. Pójdzie taki chłopiec czy dziewczynka na dodatkowe 1,5 czy 3 godziny w tygodniu i do domu.Czy to wystarczy? Kasa w kieszeni bedzie sie zgadzac. Ale czy to spowoduje ze dzieciak bedzie nad soba pracowac? Nie sadze

  Odpowiedz
  IP: 195.33.xx4.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.