Tczewska Liga Bilardowa - za nami sześć kolejek

Tczew - Tczewska Liga Bilardowa - za nami sześć kolejek
Bardzo zacięte pierwsza i druga liga, mniejsza jak zwykle frekwencja w trzeciej. Tak krótko można podsumować rozgrywki w tym tygodniu. Cały czas liczymy na większe zainteresowanie naszą inicjatywą wśród amatorów bilarda. Dla zainteresowanych regulamin Ligi dostępny jest w Pubie Bilardowym Klimat - Tczew, Żwirki 50 tel. 58 738 52 01.

Wyniki szóstej kolejki

1. liga
1. Kamil Sząszor, 2. Michał Stojałowski, 3. Bartek Troka, 4. Jakub Zduńczyk, 5. Andrzej Fandrejewski
6. Piotr Machnicki - spadek do 2. ligi
7. Aleksandra Fandrejewska - spadek do 2. ligi

2. liga
1. Jacek Górski, 2. Marcin Ziółkowski - awans do 1. ligi
3.Maciej Połujanow, 4.Kamila Kołodziejczyk, 5. Rafał Pestka,
6. Damian Kukliński i Tomasz Podsiadło - nie podjęli rękawic i spadek do 3. ligi

3. liga
1. Krzysztof Aftka, 2. Marcin Ormanin - awans do 2. ligi
3. Paweł Katulski

Krótkie podsumowanie rozgrywek tego tygodnia:

W 1. lidze zdecydowanie wygrała młodość. Kamil, Michał i Bartek postanowili starszym kolegom i koleżance pokazać jak należy grać w "dziewiątkę". Jakub i Andrzej tym razem poza "pudłem". Zaś Ola i Piotr bardzo krótko cieszyli się grą w najwyższej lidze. Tydzień temu awans z 2. ligi a teraz niestety spadek. Ambitna walka o powrót do 1. ligi w przypadku Jacka zakończyła się pełnym sukcesem. Wszystkie pojedynki wygrane i oczywiście awans. Za tydzień towarzystwa w pierwszej lidze dotrzyma mu Marcin Ziółkowski, który jeszcze tydzień temu grał w 3. lidze. Należy zauważyć, iż coraz lepiej radzi sobie druga kobieta w lidze Kamila Kołodziejczyk, która pewnie utrzymała się w 2. lidze.
W 3. lidze tylko trzech zawodników. Krzysztof i Marcin o ligę wyżej a Paweł do poprawki za tydzień. Trzecia liga czeka na nowych adeptów bilarda w każdy poniedziałek o godz.18.00.

W tabeli bez większych zmian:

Drukuj
Prześlij dalej