Wyniki III kolejki II LIGA - ALPN 2018
II Liga (26.06.2018)
1. KM Przystań - Serwis Motochron 1-5 (1-3)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Paweł Gawroński (1);
Serwis Motochron: Andrzej Orzłowski (2), Mateusz Tramowski (1), Paweł Woźniak (1), Tomasz Schneider (1).
2. Lichnowy - PanLink 3-0 (0-0)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Bartłomiej Janicki (1), Mateusz Banaszkiewicz (1), Szymon Jagodziński (1);
Napomnienia:
Marcin Jeka (PanLink);
Wykluczenia:
Igor Szczuchniak (Lichnowy).
3. Grześkowiak Team - Tranzit 4-6 (1-1)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (3), Tomasz Bronk (1);
Tranzit: Adrian Polański (2), Mariusz Wroński (2), Robert Polański (1), Dawid Polański (1);
Napomnienia:
Robert Polański (Tranzit), Adrian Polański (Tranzit), Waldemar Bronk (Grześkowiak Team).
SŻL Monterzy - pauza
Harmonogram spotkań:
IV kolejka (21.08.2018 - wtorek)
1) 17.50 PanLink - Grześkowiak Team
2) 18.40 Serwis Motochron - Lichnowy
3) 19.30 SŻL Monterzy - KM Przystań
Tranzit - pauza
Więcej informacji znajdziecie na www.pcs.tczew.pl
II Liga (26.06.2018)
1. KM Przystań - Serwis Motochron 1-5 (1-3)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Paweł Gawroński (1);
Serwis Motochron: Andrzej Orzłowski (2), Mateusz Tramowski (1), Paweł Woźniak (1), Tomasz Schneider (1).
2. Lichnowy - PanLink 3-0 (0-0)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Bartłomiej Janicki (1), Mateusz Banaszkiewicz (1), Szymon Jagodziński (1);
Napomnienia:
Marcin Jeka (PanLink);
Wykluczenia:
Igor Szczuchniak (Lichnowy).
3. Grześkowiak Team - Tranzit 4-6 (1-1)
Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (3), Tomasz Bronk (1);
Tranzit: Adrian Polański (2), Mariusz Wroński (2), Robert Polański (1), Dawid Polański (1);
Napomnienia:
Robert Polański (Tranzit), Adrian Polański (Tranzit), Waldemar Bronk (Grześkowiak Team).
Serwis Motochron:
Tomasz Tramowski
Jakub Mączka
Janusz Mąkosa
Sergiusz Mąkosa
Tomasz Bzówka
Damian Wasiek
Mateusz Tramowski
Tomasz Schneider
Karol Ciesielski
Adrian Orzłowski
Paweł Stopka
Łukasz Bzówka
Paweł Woźniak
Tomasz Tramowski
Jakub Mączka
Janusz Mąkosa
Sergiusz Mąkosa
Tomasz Bzówka
Damian Wasiek
Mateusz Tramowski
Tomasz Schneider
Karol Ciesielski
Adrian Orzłowski
Paweł Stopka
Łukasz Bzówka
Paweł Woźniak
SŻL Monterzy - pauza
Harmonogram spotkań:
IV kolejka (21.08.2018 - wtorek)
1) 17.50 PanLink - Grześkowiak Team
2) 18.40 Serwis Motochron - Lichnowy
3) 19.30 SŻL Monterzy - KM Przystań
Tranzit - pauza
Więcej informacji znajdziecie na www.pcs.tczew.pl
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie