Kibicuj i wygrywaj! [KONKURS]

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Kibicuj i wygrywaj! [KONKURS]
Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza do kibicowania wszystkich sympatyków biegania. Dla kibiców ubranych w barwy narodowe - (biało czerwone) i najgłośniej dopingujących, TCSiR ufunduje nagrody (zaproszenia do skorzystania z usług TCSiR o wartości 500 pln dla grupy).

Dodatkowo ogłaszamy z portalem tcz.pl konkurs - do wygrania 5 koszulek Biegu Sambora

1. Założyciel Miasta Tczewa to?


2. Na jakim dystansie odbywa się bieg?

3. W którym roku Tczew otrzymał prawa miejskie?

4. Wymień minimum 3 rodzaje zajęć sportowych prowadzonych przez TCSiR

5.Który to bieg Sambora


Konkurs

W mailu należy podać imię. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  Piotr-Czyżykowo _gość

  02.11.2018, 09:09

  zamkniete ulice Tczew - info

  Możecie dac info w jakich godzinach będą zamknięte ulice w mieście i konkretnie jakie i o jakiej porze będzię się je na nowo otwierało ??? Myślę, że jest to dość istotne dla mniej aktywnych mieszkańców i przejezdnych. Jeśli jest takie info wrzucie przypomienie.

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx5.xx7 
 • +1

  Maciej_gość

  02.11.2018, 09:19

  Konkurs adres mailowy ???

  Nie ma cie podanego na jakiego maila wysyłać zgłoszenia do konkursu ? Tcz.pl czy TCSIR ?

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx5.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA