271 uczestników walczyło o zwycięstwo

Ponadgimnazjaliści grali ponad 9 godzin - rozegrano 42 spotkania
Tczew - 271 uczestników walczyło o zwycięstwo
W dniu 26 stycznia roku w hali widowiskowo - sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych rocznik 1991 i młodsi o puchar Starosty Powiatu Tczewskiego oraz o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie. Turniej przebiegał pod hasłem "Wolni od nałogów".

Przed rozgrywkami ustalono system rozgrywek oraz czas gry. Turniej odbyła się wg systemu pucharowego (przegrany odpada). Do turnieju zgłosiły się 42 zespoły, 271 uczestników, poniżej przedstawiamy rywalizację oraz wyniki.

W turniej zmierzyły się zespoły - FC WALKOWER, PROCENTOWI, MAXXIS, QUTI, WANDALO TEAM, UNICA WICTORIA , DREAM TEAM, WISŁA TCZEW, CURIE TCZEW, LISEWO, RPS, JAMAJKA, SPÓŁKA, KEBABOZORDY, TETRIS, DZIECI TARTANU, PROMILE, BURSZTYN GNISZEWO, FC MONOPOL , GRYF 2009 TCZEW, BIANCO & ROSSO, CHRZĄSZCZE, OHP TCZEW, LATOCHA TCZEW, WISŁA WALICHNOWY, UKS WICTORIA, UNIVERSAL SDDIEV, CZYŻYKOWSKA, CENTRUM PELPLIN, AP MALBORK, ATOMÓWKI, MTG, MASTERCZUŁKI, AJAX , FUCK I’M FAMOUS, JMU,

HURAGAN STARA WISŁA, TAC, TCZEWIACY, ŁAJT NIGE TIM, BARCA TEAM, CODA.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce ATOMÓWKI
II miejsce: DZIECI TARTANU
III miejsce: TAC

Zwycięski zespół ATOMÓWKI występował w następującym składzie:
Krzysztof Kołodziej, Patryk Mentel, Mateusz Skalski, Krzysztof Kwaśniak, Kacper Nagórski, Dawid Kwaśniak.


Zwycięski zespół ATOMÓWKI otrzymał pamiątkowy puchar ufundowany przez Starostę Powiatu Tczewskiego oraz Komendanta Powiatowej Policji w Tczewie. Trzy pierwsze zespoły otrzymały piłkę do gry, słodycze oraz pamiątkowe dyplomy.

Indywidualną nagrodę otrzymał:

- w kategorii "król strzelców turnieju" - Kacper Nagórski (Atomówki)

Nagrody wręczali przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Tczewie Dariusz Górski oraz dyrektor POS w Tczewie Tomasz Tobiański. Podziękowania kierujemy na ręce Starosty Powiatu Tczewskiego Pana Józefa Puczyńskiego, za ufundowanie nagród oraz za zrozumienie potrzeb organizacji turnieju. Słowa podziękowania należą się również Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miasta w Tczewie, która ufundowała słodycze dla uczestników turnieju. Podziękowania kierujemy również na ręce organizatorów turnieju: Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zespół ds. prewencji, Dyrekcji II LO w Tczewie.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (11)
dodaj komentarz

 • -2

  grajek_gość

  27.01.2011, 11:36

  Bałagan na imprezie POS

  Ale beka pan TT nie przewidział większej ilości zgłaszających sie drużyn i sale zarezerwował tylko na jeden dzień !!!/też mało szatni dla drużyn-ciasnota że hej, zimna woda, brak papieru toaletowego w WC/ i wymyślił system rozgrywek pucharowy-kto przegrywał to odpadał i........mógł isć zapalić lub na browarka taka to imprezka była nio i do tego pozostałe drużyny mecze musiały grac do godzin wieczornych !!! paranoja jakaś, Niech POS nauczy sie robić imprezy od TCSiT to nie bedzie takich wpadek !!!! panu dyrektorowi POS życzę więcej profesjonalizmu :)

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx3.xx4 
 • +3

  UKS Wictoria_gość

  27.01.2011, 13:23

  Turniej zorganizowany bardzo dobrze udział brały 42 zespoły ,271 uczestników to ciężko się pomieścić w takiej ilości w kilku szatniach :) turniej był uczciwy ,sprawiedliwy i nikt nie powinien czuć się skrzywdzony!!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx4 
 • +4

  REALny_gość

  27.01.2011, 14:33

  Ryszard R******

  No i znowu pojawia się komentarz krytykujący pana Tomka i POS. Człowieku weź sam coś ogarnij, a nie wkółko piszesz, że coś Ci nie pasi...hmm, może to zazdrość Ciebie zżera bo sam żadnych turnieji nie organizujesz...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx3 
 • Ryśka_gość

  27.01.2011, 15:47

  do

  ogarnij się Rysiu skoro piszesz pana Tomka to nie jesteś obiektywny, a hasło sam zorganizuj lub ile ty zorganizowałeś turniejów brzmi absurdalnie !! Pan Tomek i przyjaciele wykonują swoją prace - jednostka budżetowa, której statutową powinnością jest świadczenie usług z zakresu sportu, rekreacji i turystyki, jak również organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych dla mieszkańców Tczewa i powiatu. I robią to lepiej lub gorzej raczej rzadziej niż częściej o czym świadczy ilość uczestników i tak jak TCSiR zorganizowalo turniej w listopadzie, gdzie ze wzgledu na ilość uczestników mecze trwały po 4 minuty !!!! taki i POS najpewniej następny turniej zorganizuje za ROK nie widząc społecznego zapotrzebowania na tego typu imprezy.

  Cytuj
  IP: 83.25.xx5.xx7 
 • +6

  gosc_gość

  27.01.2011, 17:49

  Turniej

  Jak się czyta niektóre komentarze na temat Pana TT to doskonale widać polska zazdrość . Pewnie turnieje, ligii i inne imprezy które organizuje TT jako POS nie są perfekcyjne, ale należy docenić, że coś jest organizowane i to na przyzwoitym poziomie. Jak zgłasza się ponad 42 drużyny to nie ma innej opcji jak gra na zasadzie systemu pucharowego kto przegra odpada cieszcie się, że hala była do dyspozycji przez cały dzień a nie np do 14:00 bo wtedy byście grali po 5 min(a szatni to wam nie dobuduje w 5 min). Jeśli ktoś jest w stanie zorganizować super turniej za free to niech to zrobi.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx8.xx3 
 • -3

  turniej_gość

  27.01.2011, 21:14

  Turniej

  nie pisz gość raczej gospodarz jeżeli jesteś tak doskonale poinformowany ? Moim zdaniem to nie zazdrość tylko złość,że ludzie niekompetentni kierują Ośrodkami Sportu w naszym mieście jak się zgłasza tyle drużyn to po pierwsze trzeba przewidywać , a po drugie działać to dopiero pole do popisu dla fachowca. Dlaczego hala miałaby być do 14.00 bo co bo musi zarabiać i lepiej wynająć za pieniądze niż zorganizować turniej dla mieszkańców nie rozumiem ? Szatnie w 5 minut nie ale można był udostępnić inne pomieszczenia i ostatnie co to znaczy "turniej za free " to znaczy ,ze pan dyrektor, sędziowie obsługa , panie sprzątaczki itd wszystkie te osoby pracowały trzy dni za darmo, oświetlenie, ogrzewanie za darmo czy może policja ponosila wszyskie koszty . ????????

  Cytuj
  IP: 83.25.xx5.xx7 
 • +3

  Loża Szyderców_gość

  27.01.2011, 20:31

  12/24

  Dziękujemy sędziom za pracę i sędziowanie ponad 40 meczów... i Panu Tomaszaowi za 12/24... ;-)

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx3.xx8 
 • pp_gość

  27.01.2011, 23:42

  Czy będzie więcej zdjęć?

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx6 
 • Marcin_gość

  28.01.2011, 08:10

  Gratulację dla zawodników Meblexu , a zarazem wielkich nadziei tczewskiej piłki ;-)

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx2.xx8 
 • +3

  Loża Szyderców :)_gość

  28.01.2011, 18:17

  Loża Szyderców :)

  W jednej z akcji turnieju był faul ale sędzia ruchem ręki pokazał przywilej :) Pozdrawiam Loża szyderców

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx8.xx7 
 • -1

  Posowiec, sportowiec_gość

  29.01.2011, 12:51

  Paranoja z POS.......

  czytam te komentarze i znów tu jest odbijanie piłeczki bo ktoś pisz e krytykę o POS to od razu jada na innego gościa :( niby czemu i czego RR miałby zazdrościć panu TT , przecież mieszkańcy Tczewa i tak wiedzą i widza co kto robi dl a mieszkańców i jeden i drugi pan robią swoją robotę dla innych ale ktoś wyraźnie chce tych działaczy skłócić.......pomyślcie kto na tym chce skorzystać.......? obserwuję tczewski sport juz z 20 lat i wiem swoje :)

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx1.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA