Turniej Streetball

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Turniej Streetball
W dniu 02.06.2018 w Tczewie odbył się Biało-Czerwony Streetball z PGE. Patronat honorowy nad imprezą objął Pan Andrzej Jaworski wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Turniej został podzielony na trzy kategorie wiekowe: dziewczęta rocznik 2006 i młodsze, chłopcy rocznik 2005-2006 oraz chłopcy rocznik 2007 i młodsi.

Imprezie towarzyszyła znakomita pogoda oraz nie zawiodła frekwencja wśród uczestników jak i dopingujących swoje pociechy rodziców.
Każdy z meczów przyniósł wiele pozytywnych emocji a walka toczyła sie o każdy punkt.
W kategorii dziewcząt trzecie miejsce w turnieju zajęły Poland Girls. W wielkim finale zagrały zespoły Pomorzanki oraz Pumy, zwycięsko w tej rywalizacji wyszły Pomorzanki i to One sięgnęły po pierwsze miejsce w turnieju.

Kategoria chłopców z roczników 2005-2006 triumfował zespół Golden Street Warriors, drugie miejsce przypadło Nieprzygotowanym, natomiast trzecia lokata Warzywniakowi.
W kategorii chłopców 2007 i młodsi w wielkim finale spotkały sie zespoły Piątka Tczew II oraz No Names. Górą w tym pojedynku różnicą jednego punktu wyszli zawodnicy Piątki Tczew II, którzy triumfowali w swojej kategorii. Trzecia lokata przypadła drużynie Korsarzy z Gdańska.
Podczas trwania turnieju zostały rozegrane konkursy z nagrodami zarówno dla dzieci jak i rodziców oraz opiekunów drużyn.
W rzutach za 3 pkt. zwycięzcą został zawodnik Golden Street Warriors Igor Grabowski.
W rzutach osobistych w kategorii dziewcząt wygrała Wiktoria Jereczek.
W rzutach osobistych w kategorii chłopców młodszych wygrał Maciej Bączyk.
Rzut z połowy został rozstrzygnięty w drugiej kolejce kiedy celnie do kosza trafił Paweł Malicki i został zwycięzcom tego konkursu.
W konkursie dla rodziców po niezwykle wyrównanej walce na linii rzutów osobistych najlepsza była Pani Anna Round.

Podczas ceremonii wręczania statuetek oraz nagród rzeczowych na twarzach wszystkich uczestników widniał szeroki uśmiech, każdy uczestnik zabawy otrzymał pamiątkowy upominek.
Jeśli nie macie planów wakacyjnych w dniach 17.07-24.07 to zapraszamy do wzięcia udziału w Naszym obozie sportowym. Wiecej szczegółów na Naszym funpage'u
https://pl-pl.facebook.com/TmkPomorzeTczew/

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA