Dwa zwycięstwa i porażka Piątki Tczew w lidze PLLKK

Dwa zwycięstwa i porażka  Piątki Tczew  w lidze PLLKK
Drugi 2 dniowy turniej Północnej Licealnej Ligi Koszykówki Kobiet odbył się w Miastku. W pierwszym meczu na szczycie tczewianki spotkały się z rywalkami ze Szczecina. Po pierwszej udanej kwarcie, druga okazała się bardzo słaba i kluczowa dla wyniku spotkania.

Tczewianki goniły wynik i miały 2 szanse na dogrywkę jednak nie zdołały ich wykorzystać.UKS Piątka Tczew- Salos Szczecin 41:43 (14:10,7:18,13:9,7:6). Drugie spotkanie z zespołem ze Słupska przebiegało pod dyktando tczewianek, chociaż w końcówce rywalki odrobiły część strat z pierwszych 3 kwart. Piątka Tczew- Salos Słupsk 59:52 (16:11, 12:10, 20:12, 11:19).To Piątka wygrała pewnie i zasłużenie. Ostatnie spotkanie z UKS Basket Miastko to jednostronny pojedynek. Piątka Tczew -Basket Miastko 65:26 (20:5,12:6,19:5,14:10). Po 2 turniejach tczewianki zajmują 2 miejsce w tabeli.
Skład zespołu: Daria Sztalka, Magdalena Sztalka, Katarzyna Pozorska, Magdalena Warnke, Agata Załęska, Paulina Barłożewska, Patrycja Barłożewska, Karolina Karasek, trener Tomasz Mazur.