Drugie LO przed pierwszym

Tczew - Drugie LO przed pierwszym

zobacz galerię zdjęć: 3
W dniach 7-8. czerwca odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych klas pierwszych w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano na hali sportowej II LO przy ulicy Królowej Marysieńki 10 w Tczewie.

Do zawodów zgłosiły się dziewczęta i chłopcy (roczn. '94 i mł.) z I i II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie. Obie reprezentacje składały się głównie z zawodników tczewskiego Sambora.

Wyniki techniczne:

dziewczęta
I LO - II LO 14:15

chłopcy
I LO - II LO 22:34

Końcowa klasyfikacja:

I. II LO
II.. I LO

Mistrzem Powiatu w piłce ręcznej klas I w roku szk. 2010/11 zostały reprezentacje II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie.
Zwycięzcy otrzymali na własność Puchary Dyrektora POS, wszystkie zespoły pamiątkowe dyplomy.

Uczniowie zgłoszeni do zawodów:

dziewczęta z II LO w Tczewie: Paulina Pleger, Klaudia Samborska, Magdalena Weinerowska, Monika Witkowska, Marta Paciorek, Klaudia Piotrzkowska, Kamila Muszyńska, Małgorzata Paszko

dziewczęta z I LO w Tczewie: Magdalena Stolc, Magdalena Grzelak, Aleksandra Borkenhagen, Karolina Tokarska, Martyna Pelowska, Sandra Szmycińska, Natalia Puchowska, Natalia Rybicka

chłopcy z II LO w Tczewie: Artur Bzowski, Bartosz Mrozek, Konrad Rogala, Mateusz Pytka, Bartłomiej Grzenkowicz, Sławomir Geliński, Patryk Mrozek, Jakub Śledź, Mateusz Watkowski, Adrian Kwiatkowski, Tomasz Pawelczyk

chłopcy z I LO w Tczewie: Szymon Kurczyński, Krzysztof Waldecker, Piotr Kwiatek, Michał Baran, Adam Wachowski, Paweł Kędra, Bartosz Bąk, Gracjan Kittowski.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +4

  tczewiak_gość

  08.06.2011, 19:55

  Ale wstyd !!

  w zawodach brały udzial tylko 2 szkoły to wstyd i kompromitacja organizatora zawodow !!!! i brawo dla tych 2 szkół choc szkoda że moja szkoła dała sie ograc 2 LO ale panie Irku bedzie lepiej :)

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx4 
 • -2

  Rogi

  08.06.2011, 19:56

  I tak było zawsze.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.