LFPT 2011/12 przeszła do historii. Zdobyto 1051 bramek

Tczew - LFPT 2011/12 przeszła do historii. Zdobyto 1051 bramek

zobacz galerię zdjęć: 15
Zakończyły się rozgrywki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego sezon 2011/2012. Na podium znalazły się zespoły - Resteks, Alfatravel i Spark.

Podsumowanie Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego sezon 2011/2012

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Resteks
Maciej Trochowski, Sławomir Olczyk, Lech Korda, Tomasz Hecksel, Bartosz Langowski, Tomasz Kielbratowski, Piotr Liebrecht, Jacek Radziszewski, Maciej Bylycki, Marcin Korda, Tomasz Lipski, Paweł Grzesiak.

II miejsce: AlfaTravel
Zbigniew Oszmana, Marcin Gorajski, Łukasz Slizewski, Karol Czubek, Michał Kolos, Patryk Taraszkiewicz, Mateusz Skiberowski, Paweł Żelechowski, Dawid Bonek, Maciej Saczuk, Dawid Drąg.

III miejsce: Spark
Tomasz Bronk, Rafał Bronk, Mariusz Marć, Łukasz Rona, Krzysztof Stopieński, Przemysław Neubauer, Roman Żygowski, Krzysztof Paździerski, Krzysztof Neubauer, Wojciech Chyła, Dominik Jakubowski, Krzysztof Pepliński.

IV miejsce: Pingwiny z Madagaskaru
V miejsce: P.H.U. Leszek Woźniak
VI miejsce: LZS Ajagore
VII miejsce: Hydromechanika
VIII miejsce: Rybki z Ferajny
IX miejsce: Express Moves
X miejsce: Stalco
XI miejsce: Eaton Automotive


Nagrody wręczał dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu w Tczewie - Tomasz Tobiański.

Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy oraz piłki, natomiast trzy pierwsze zespoły pamiątkowe puchary oraz medale. Trzy pierwsze zespoły otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Tczewie, Urząd Miasta w Tczewie, Bank Spółdzielczy w Tczewie. Za I miejsce puchar ufundowany został przez Urząd Miasta w Tczewie - prezydenta miasta Mirosława Pobłockiego za II miejsce puchar ufundowało Starostwo Powiatowe w Tczewie - starostę Józefa Puczyńskiego, puchar za III miejsce ufundował dyrektor POS w Tczewie Tomasz Tobiański.

Podczas rozgrywek LFPT sezon 2011/2012 w Tczewie - rozegrano 110 spotkań. Łącznie udział w lidze wzięło 141 zawodników. Liga rozgrywana były od listopada 2011 do marca 2012 systemem "każdy z każdym" mecz i rewanż. Zdobyto 1051 bramek.


Tabela końcowa LFPT sezon 2011/2012 przestawia się następująco:



Podczas rozgrywek prowadzono również klasyfikację Fair-Play, w rywalizacji tej wygrał zespół STALCO, otrzymując puchar Fair-Play LFPT sezonu 2011/2012.

Tabela Fair Play przestawia się następująco:



Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, walkower,
punkty (za każdą żółtą kartkę 3 pkt., za każdą czerwoną kartkę 6 pkt,
za każdy walkower 10 pkt.)


Łącznie sędziowie pokazali 191 żółtych i 12 czerwonych kartek.

"Królem strzelców" LFPT sezon 2011/2012 - został Paweł Żelechowski (AlfaTravel), zdobywając 48 bramek - otrzymał pamiątkową statuetkę, piłkę oraz nagrodę rzeczową koszulkę piłkarską Lechii Gdańsk.

Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT sezon 2011/2012:

48 bramek - Piotr Pryll (LZS Ajagore), Paweł Żelechowski (AlfaTravel);
42 bramek - Jacek Radziszewski (Resteks);
26 bramek - Dawid Chyła (Stalco), Mateusz Zasada (Rybki z Ferajny);
25 bramek - Maksim Satiński (Hydromechanika), Karol Łucarz (P.H.U. Leszek Woźniak), Rafał Komorowski (Express Moves),
22 bramek - Marek Czarnecki (Pingwiny z Madagaskaru);
21 bramek - Maciej Trochowski (Resteks);
20 bramek - Michał Kolos (AlfaTravel);
19 bramek - Dawid Partika (Pingwiny z Madagaskaru), Michał Ochmiński (Eaton Automotive);
18 bramek - Paweł Abryszyński (Rybki z Ferajny),
17 bramek - Mariusz Żurawski (Pingwiny z Madagaskaru);
16 bramek - Tomasz Kielbratowski (Resteks), Krzysztof Tomasiak (LZS Ajagore), Kamil Markowski (Pingwiny z Madagaskaru), Rafał Bronk (Spark), Daniel Pepliński (LZS Ajagore);
14 bramek - Łukasz Slizewski (AlfaTravel), Sebastian Szczuchniak (Hydromechanika), Maciej Saczuk (AlfaTravel), Patryk Taraszkiewicz (AlfaTravel);
13 bramek - Piotr Liebrecht (Resteks), Piotr Baranowski (Rybki z Ferajny), Adam Geliński (P.H.U. Leszek Woźniak), Marcin Korda (Resteks),
12 bramek - Roman Żygowski (Spark),
11 bramek - Piotr Burczyk (Stalco), Tomasz Bronk (Spark), Marcin Gorajski (AlfaTravel), Dominik Kaczmar (P.H.U. Leszek Woźniak), Paweł Grzesiak (Resteks), Wojciech Kara (Express Moves);
10 bramek - Krzysztof Zaradny (P.H.U. Leszek Woźniak), Andrzej Sikora (P.H.U. Leszek Woźniak), Michał Dmitrzyk (P.H.U. Leszek Woźniak), Przemysław Rybka (Hydromechanika);


"Najlepszym bramkarzem" LFPT sezon 2011/2012 został Krzysztof Pepliński (Spark) - w nagrodę otrzymał pamiątkową statuetkę oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez bramkarza Ekstraklasy zawodnika Lechii Gdańsk, reprezentanta Polski Sebastiana Małkowskiego - rękawice bramkarskie.

Organizator bardzo serdecznie dziękuje za wsparcie rozgrywek LFPT sezon 2011/2012 - Starostwu Powiatowemu w Tczewie, Urzędowi Miasta w Tczewie, Bankowi Spółdzielczemu w Tczewie.

Podziękowania kierujemy również do przedstawicieli mediów: Portalowi Internetowi Tcz, telewizji TeTka, Gazecie Tczewskiej, Dziennikowi Bałtyckiemu za publikowanie rzetelnych informacji o wynikach LFPT.

Ze sportowym pozdrowieniem organizator
Powiatowy Ośrodek Sportu w Tczewie

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (10)
dodaj komentarz

 • -1

  F._gość

  27.03.2012, 16:19

  nagrody

  Fajne nagrody, zwłaszcza koszulka i rękawice gdańskiej Lechii :) Pozdro na byłych Unitów!

  Odpowiedz
  IP: 91.198.xx9.xx7 
 • +2

  _gość

  27.03.2012, 17:01

  dlaczego Żelechowski a nie Pryll?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx8 
 • -1

  ja_gość

  27.03.2012, 21:50

  odp

  Ponieważ liczy sie wyższe miejsce w tabeli

  Odpowiedz
  IP: 46.113.xx1.xx6 
 • +4

  GitGitaraHawajska_gość

  28.03.2012, 02:00

  kontr.

  To w takim razie trochę bez sensu, bo skoro, Pryll grał w teoretycznie słabszym zespole potrafił strzelić tyle samo bramek co mający teoretycznie lepszych partnerów Żelechowski, to wychodzi na to że on miał trudniej, ale co tam z zasadami się nie dyskutuje.

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx2.xx1 
 • +8

  Kibic_gość

  28.03.2012, 18:10

  Nie zgadzam się z Tobą. W dobrej drużynie strzelają wszyscy. Ewentualnie dobry napastnik wykorzystuje więcej okazji - tu przykład Jacka z Resteksu. Zmieniał się jak każdy inny zawodnik. Nie przetrzymywał piłki itd. Wykorzystywał to co miał, psuł sytuacje, ale mniej niż inni zawodnicy. Teoretycznie koleś będący w ostatniej drużynie może zostać królem, ale co z tego jak cały czas przetrzymuje piłki. Nie interesuje go czy wygra drużyna czy nie tylko ilość bramek strzelonych. Przez Niego traci drużyna. Piłka to gra zespołowa. Resteks pokazał, że ma honor w tym Jacek i nie grał tylko na jednego zawodnika. Zarówno Pryll jak i Żel nie zasługiwali na ta statuetkę tylko właśnie Jacek. Oczywiście ilość strzelonych bramek mówi co innego. Tutaj nie ma co się spinać. Żel powinien postawić chłopakom z drużyny dobrą flaszkę, a wszystkim Kibicom po piwie bo nie dało się tego oglądać. Sam słyszałem jak koleś z Alfy strzelił bramkę i przepraszał Żela, że nie podał piłki - no to już chyba przesada ;) Mocno naciągany ten król strzelców ;) Pryll nie lepszy nastrzelał bramek z Rybkami - gdyby nie to nie liczył by się w tej klasyfikacji ;) Najlepszym strzelcem Jacek. Gdyby przeliczyć czas spędzony na boisku w stosunku do strzelonych bramek nie miał by sobie równych. Pozdro

  Cytuj
  IP: 109.197.xx7.xx4 
 • +4

  W.S._gość

  28.03.2012, 07:24

  Bardzo dziwi mnie fakt, że na takim wydarzeniu sportowym nie było (tak jak na zakończeniu ALPN) żadnych władz miasta czy tez powiatu. Trochę to smutne. Trochę decyzja organizatorów co do najlepszego bramkarza, w końcu Spark miał 2 a nie jednego bramkarza.

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx8.xx3 
 • +6

  rok temu inaczej_gość

  28.03.2012, 16:42

  Rok temu na zakoczenie LFPT były władze miasta, goscie, pzpn gdansk, wiecej nagrod dla druzyn, strzelcow, bramkarzy itp. Liga super zakończenie srednie.

  Cytuj
  IP: 78.88.xx5.xx1 
  +7

  ock_gość

  29.03.2012, 08:30

  Włodarze miasta i powiatu przyjdą przed wyborami żeby się lansować. Teraz mają nas tam gdzie słońce nie dochodzi.

  Cytuj
  IP: 84.38.xx9.xx7 
 • +7

  qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

  28.03.2012, 09:08

  ;OO

  Sumując bramki naszej T-mobile Ekstraklasy, to nawet Ci "doświadczeni" kopacze nie strzelili tyle bramek ile strzelili piłkarze LFPT. Gratulacje dla każdej drużyny za uczestnictwo i chęć aktywnego trybu.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +2

  heh_gość

  28.03.2012, 18:10

  Platini nie mógł przyjechać, za co przeprasza.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx0.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.