Rusza Tczewska Indywidualna Liga Bilardowa

Rusza Tczewska Liga Bilardowa
Tczew - Rusza Tczewska Indywidualna Liga Bilardowa
Zapraszamy miłośników bilarda z Tczewa i okolic do wzięcia udziału w cyklu amatorskich turniejów pn. Tczewska Indywidualna Liga Bilardowa. W turniejach może wziąć udział każdy, kto stawi się przed godz. 18.00 w każdy poniedziałek i uiści opłatę startową. Właśnie w poniedziałki rozgrywana jest 3 liga. Najlepsze osoby uzyskują awans do 2 ligi a potem do 1.

Druga liga rozgrywana jest we wtorek a pierwsza w środę. Najsłabsi spadają z pierwszej ligi do drugiej i z drugiej do trzeciej. I tak co tydzień. Regulamin dostępny jest w Pubie Bilardowym Klimat - Tczew, Żwirki 50 tel. 58 738 52 01.

Organizator: Pub Bilardowy Klimat, Klub Sportowy Arkadia Tczew
Terminy: każdy poniedziałek, wtorek, środa - start godz. 18.00

Obecnie kształt lig wygląda następująco:

1. liga

Bartek Troka
Rafał Kryża
Jacek Górski
Aleksandra Fandrejewska
Andrzej Fandrejewski
awansowali:
Michał Stojałowski
Marcin Ormianin

2. liga

Bartek Barczewski
awansowali:
Marcin Ziółkowski
Jakub Zduńczyk
Beata Pączek
Artur Szymański

3. liga

spadli:
Kamil Sząszor
Artur Muller
Paweł Węglewski
oraz pozostałe osoby, które w poniedziałek zaszczycą nas swoją obecnością...

Tczewska indywidualna liga bilardowa - fragmenty pojedynku Bartka Troki i Andrzeja Fandrejewskiego


Krótkie podsumowanie rozgrywek tego tygodnia:

3. ligę zdecydowanie wygrał Jakub Zduńczyk, w drodze do finału pewnie pokonując przeciwników (3:0,3:0,4:0). W finale Jakub spotkał się z Beatą Pączek (3:1,3:1,4:1), którą pokonał 5:3. Trzecie miejsce zajął Marcin Ziółkowski, zaś czwarty był Artur Szymański. Cała czwórka awansowała do 2. ligi. W tym tygodniu rozgrywki 2. ligi zgromadziły wyjątkowo mało zawodników. Zawody wygrał faworyt publiczności-Michał Stojałowski. Drugi był zaś Marcin Ormianin i to tych dwóch zawodników awansowało do 1. ligi. Kolejne miejsce zajął Bartek Barczewski.

W minioną środę zainaugurowała swoje rozgrywki 1. liga. Zawody rozgrywane były w systemie "każdy z każdym" do pięciu wygranych partii z naprzemiennym rozbiciem. W tym dniu bezkonkurencyjny był Andrzej Fandrejewski (5:1,5:0,5:1,5:1), na drugim miejscu uplasował się Bartek Troka (5:0,5:2,1:5,5:4), a najniższe miejsce na podium przypadło Jackowi Górskiemu (1:5,2:5,5:1,5:4).

Liga dopiero nabiera odpowiednich kształtów. Liczymy na coraz większe zainteresowanie tczewian tą formą rozrywki w sportowym klimacie. Patronat medialny nad Ligą Bilardową obejmuje portal tcz.pl. Dzięki temu na jego łamach będziemy mogli prezentować owoce Waszych cotygodniowych zmagań przy bilardowych stołach. Planujemy też dołączać kilka fotek.

ZAPRASZAMY W KAŻDY PONIEDZIAŁEK GODZINA 18.00 !!!
Drukuj
Prześlij dalej