Tcz.pl logo

Szukaj

Ekologia po tczewsku

Ekologia po tczewsku

zobacz galerię zdjęć: 1
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Na tczewskim basenie od wielu dni są prowadzone prace ziemne. Dzisiaj 06.11.2015 zauważyłem jak od kilku godzin robotnicy spalają śmieci i to pod okiem kamer monitoringu. Zastanawia mnie fakt, że za spalenie czegokolwiek na działkach można otrzymać mandat.

A na terenie miasta i to w centrum sportu takie sytuacje...hmmm czy prawo nie jest dla wszystkich. Co na to straż miejska . Czy wyłączyli na ten czas podgląd. Kto wyraził na to zgodę. Dym od kilku godzin zatruwa okolicę. A przecież to miejsce , gdzie jeszcze o tej porze można korzystać z boisk.. Czy to znaczy ,że ja też mogę sobie spalić przed blokiem co nieco....

Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności! Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

  • +3

    swnen_gość

    06.11.2015, 21:40

    Najlepiej w takiej sytuacji palić gupa!

    Odpowiedz
    IP: 87.204.xx7.xx3  #
  • +2

    konio_gość

    07.11.2015, 08:14

    spalić

    Przed blokiem o sobie możesz spalić fajkę.

    Odpowiedz
    IP: 94.254.xx3.xx3  #
  • +2

    .._gość

    07.11.2015, 22:54

    ..

    A smołę to czym podgrzać ? Miłością ?

    Odpowiedz
    IP: 5.172.xx6.xx2  #
  • +2

    8888_gość

    09.11.2015, 04:44

    a jaraj ile wlezie.....

    Odpowiedz
    IP: 141.0.xx3.xx7  #
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.