Warsztaty jazzowe w CKiS (fot. tcz.pl)

odbyło się
11
11.2011
Piątek
Tczew - "Serce w plecaku" - koncert patriotyczny

"Serce w plecaku" - koncert patriotyczny

Koncert z okazji Święta Niepodległości - "Serce w plecaku" - 11 listopada 2011 godz. 17.00 - Centrum Kultury i Sztuki, ul. Wyszyńskiego 10, Tczew - Wstęp wolny!

Wystąpią: Joanna i Marcin Gałka - Walkiewiczowie, artyści związani swego czasu z Teatrem Muzycznym w Gdyni. Ich umiejętności wokalne gwarantują głęboki, emocjonalny odbiór i symboliczny powrót do czasów, w których ważyły się losy kraju. W programie koncertu znalazły się między innymi takie utwory jak: "Gdzie są kwiaty z tamtych lat", "Kołysanka matki", "Żeby Polska była Polską", czy tytułowe "Serce w plecaku".

Piosenki te, pełne patriotycznego żaru i wielkich ideałów, niosą ze sobą ponadczasowe przesłanie. Uczą miłości, odwagi, wierności i poświęcenia. Niezależnie od czasów wymienione wartości należy traktować jako podstawowe i fundamentalne. Patriotyzm - przecież to nie przeżytek!
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Dancing w Restauracji Hacjenda

Dancing w Restauracji Hacjenda

Serdecznie zapraszamy na roztańczony wieczór w Restauracji Hacjenda! Zaczynamy o godzinie 20. 00 Za wcześniejszą rezerwację stolika pobieramy w pełni zwrotną kaucję - wysokość kaucji zależy od liczby osób. Rezerwację przyjmujemy do godziny...