tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest poniedziałek, 5 grudnia 2016r, godz. 01:33
Imieniny:
Informator: Zmiany w podatkach 2017 r. - spotkanie informacyjne, autor "Dom Przedsiębiorcy w Tczewie" dodaj własną informację
Wiadomości: Archiwum wydarzeń
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Heavy Rain@Protokultura with Dominik Müller, Sourone & Seq (b-day)

Data wydarzenia: sobota, 20.11.2010
Opublikowano: wtorek, 26.10.2010, 16:22. Ilość komentarzy: 1

Zmień rozmiar tekstu: A A A

W sobotę, 20. listopada, zapraszamy na imprezę Heavy Rain@Protokultura with Dominik Müller, Sourone & Seq (b-day).

Main:

Dominik Müller Live! (Furanum Records,Locked Records UK) Śląsk
Seq live! (Polish Audio Source) Warszawa
Haman (MiT,Radio Fabryka )
kavka (b-day set)


czill zone:
Sourone live! (Zenon Records )
Mind da Gap live! ( 3city )
Edek ( 3city )
Wasiq ( protokultura)
MOA ( bmd )
Wenar ( bmd )

wizu:
Mazursky
Hans (bmd )


Protokultura / Klub Sztuki Alternatywnej
ul:Wyzwolenia 1 wjazd 10 polskich złotych / Start 21:00

Dominik Müller

Założyciel wytwórni Furanum Records, Dominik Mueller swoją podróż w świat elektronicznego dźwięku rozpoczął na początku lat 90. Jego muzyka charakteryzuje się zarówno głębokimi i przestrzennymi podkładami, jak i mocnymi industrialnymi "noisami". Bardzo często szereg dziwnych odgłosów, rozbrzmiewający w wielu płaszczyznach, powoduje u słuchaczy efekt halucynacji dźwiękowej. W 2003 wydał po raz pierwszy dla Silence Virtual Label (V/A - New Faces).W późniejszym czasie odsunął na bok produkcję i postanowił, że zacznie wspierać śląską scenę muzyki elektronicznej. W 2004 następstwem tej decyzji był kolektyw Centre of Sonic, który w 2007 przekształcił się w wytwórnię Sonic Line Records. Między 2005 a 2006 był także członkiem Extreme-Tech - grupy DJów, która angażowała się w organizowanie imprez techno/experimental w południowej części Polski. Na początku 2006 dołączył również do elitarnej agencji "Silence!". Pod koniec 2007 roku, stworzył własną, niezależną wytwórnię Furanum Records. Występuje głównie jako Live Act prezentując na żywo swój autorski materiał, czasem również gra jako DJ. Grywał w wielu polskich klubach, za granicą wystąpił m.in. w: Locked i Detatched (UK), Tresor (Niemcy) oraz Armor (Litwa). Jego utwory zostały wydane w takich labelach jak Locked Records (UK), Limetree (UK), Antre-Rasa (Belgia), Nheoma (Hiszpania), Audioexit Records (Węgry) oraz Neural Network (Polska)

www.myspace.com/dominikmuller
http://www.furanum.com/

Michał Jabłoński aka SEQ

Michał Jabłoński znany jako Seq/Sequence lub ..Little Man.. jest rodowitym Warszawiakiem, od dziecka zamieszkującym dzielnicę Ochotę. Muzyką elektroniczną zainteresował się po pierwszej wizycie w, nieistniejącym już, klubie Paragraf 51, ale swoją muzyczną podróż na dobre rozpoczął w klubie Przestrzeń Graffeberga, gdzie zaczynał grać z gramofonów mocniejsze odmiany techno.
Gramofon gramofonem, ale było już wtedy coś, co bardziej go interesowało... Live Acty. Pierwszy jego występ z własnym materiałem odbył się w klubie No Mercy, na jednej z cyklicznych imprez projektu audio-wizualnego "Horry Tone"; Michał stara się nie ograniczać do jednego gatunku elektroniki; eksperymentuje z różnymi dźwiękami, np.: dubstep, house, minimal, techno czy drum and bass. Jednak obecnie preferuje surowe, energiczne techno poniżej 140 BPM i połamane dźwięki wszelako pojmowanej elektroniki.

Grał na imprezach w warszawskich klubach, takich jak: M25, Tomba Tomba, Luzztro, Centralny Dom Qultury, No Mercy oraz na kilku undergroundowych półnielegalach odbywających się na Starych Przebieralniach Basenów Skry.

Jego twórczość można przesłuchać na:

www.myspace.com/michaljablonskipl
www.myspace.com/litlemanpl

Sourone

My name's Michal Kalinowski Sourone, for friends - Kalin. I'm producer from Olsztyn, Poland. I've been producing since 2005. I found myself making IDM because it gives me freedom of creatION. Sometimes i'm trying to produce various genres to learn something new ... it depends on what inspires me at the moment...it can be interesting music,new life experience,beauty of nature,sounds of THE city traffic etc. I love psychedelic sounds. Basicly i'm experimenting with the sound TO SEE WHAT COMES OUT OF IT .

www.myspace.com/souron3
www.myspace.com/protokulturaclub
drukuj
Artykuł przeczytano 2238 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Archiwum wydarzeń
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew -
Więcej w dziale "Archiwum wydarzeń":
 
Opinie i komentarze (1)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
0
kavka_gość
IP: 83.20.xx3.xx7
Data: 10.11.2010, 23:28
Dominik właśnie wrócił z Berlina a jutro leci do studia masterować nową Epkę. Także zapoda garść nowego, świeżego materiału na balet ! Join or Die !!!!
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
kalendarz wydarzeń
Grudzień 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
najpopularniejsze
najpopularniejsze
Tczew - Dni Ziemi Tczewskiej - sztandarowa miejska impreza Dni Ziemi Tczewskiej 2013 [aktualizacja] (49)
Data wydarzenia: 22.06.2013
Tczew - Tczewska Aleja Stóp powstanie na bulwarze w sąsiedztwie placu zabawDzień Komunalnika i Pracownika Samorządowego (35)
Data wydarzenia: 11.05.2013
Tczew - Sylwia GrzeszczakDni Ziemi Tczewskiej (15)
Data wydarzenia: 21.06.2014
 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew