odbyło się
19
09.2011
Poniedziałek
Tczew - Street art dla najmłodszych - bezpłatne warsztaty

Street art dla najmłodszych - bezpłatne warsztaty

Centrum Wystawienniczo - Regionalne Dolnej Wisły "Fabryka Sztuk" w Tczewie serdecznie zaprasza młodzież na warsztaty Street art for kids - warsztaty graffiti i street art.

Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z formami street art i graffiti, będą wykorzystywali nietypowe techniki, formy i szablony inspirowane nowoczesnym designem. Na warsztatach będziemy mówić o jego historii, czołowych twórcach. Zobaczymy związki graffiti ze sztuką. Zapoznamy się metodami tworzenia prac i projektów. Zostanie również omówiona kwestia wandalizmu i nielegalnego aspektu grafitti. Nauczymy się tworzyć tradycyjne graffiti i inne formy sztuki ulicy.

Warsztaty mają formę cykliczną.

Warsztaty zorganizowano w ramach projektu "Rewitalizacja strefy A obszaru zdegradowanego Starego Miasta w Tczewie" współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013.

Zapisy prowadzi sekretariat CWRDW od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00 pod nr tel. 58 530 44 81

Ilość miejsc ograniczona!
Wstęp wolny!
Zapraszamy!
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

 • _gość

  19.09.2011, 09:15

  Co to za bełkot.

  To już nie potrafimy napisać czegoś po polsku? Kto to finansuje? Jeśli jest to sztuka pożądana przez wielu wrażliwych ludzi to niech inspirator street.......... itp. sfinansuje to z własnej kieszeni. Graficiarzy należy szkolić od kołyski. Mury mamy smutne i nudne. Jednolite tło denerwuje i szpeci. Pierwsze próby nowego desig… (wzornictwa) proponuję przeprowadzić na budynku Urzędu Miasta.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx3.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Konsultacje feng shui

Konsultacje feng shui

Życie tak szybko biegnie, że pewnie już zapomnieliście, że niedawno zaczął się nowy rok. Większość nie zdaje sobie sprawy, że trwa karnawał, choć karnawał też już nie jest tak wykorzystywany na zabawę jak przed laty. Ten pośpiech życia...