Malarstwo Grażyny Krzemińskiej w CKiS (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
18
05.2010
Wtorek
Tczew - Malarstwo Grażyny Krzemińskiej w CKiS

Malarstwo Grażyny Krzemińskiej w CKiS

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na wystawę malarstwa niezwykłej artystki - Grażyny Krzemińskiej. Wernisaż wystawy odbędzie się 18 maja o godz. 18.30 w Galerii CKiS, Tczew, ul. Wyszyńskiego 10.

Grażyna Krzemińska
ukończyła z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku - dyplom malarski w pracowni prof. Andrzeja Dyakowskiego oraz Wydział Ekonomiczno - Społeczny – Uniwersytetu Gdańskiego. Tematyka jej prac to głównie portrety kobiece, martwa natura. Wśród technik preferuje malarstwo olejne. Nie stroni jednakże od innych technik i form przekazu, związanych także z technikami multimedialnymi.

Prezentowane na wystawie obrazy olejne są efektem pracy ostatnich dwóch lat. Stosowane barwy są stonowane; nie ma kontrastów, nie ma tonów agresywnych. Wydaje się, że w takiej formie przemawiają jeszcze silniej do wrażliwości odbiorcy.

Wystawa będzie czynna do 30 maja 2010r.
wstęp wolny
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Zimowe poranki z Bobem Budowniczym

Zimowe poranki z Bobem Budowniczym

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z serii Filmowych Poranków! Już 15 stycznia o godzinie 10:30 w kinie Helios Tczew obejrzymy „Boba Budowniczego” czyli cztery wybrane odcinki ciekawych przygód bohatera bajki. A już od godziny...