centrum (fot. tcz.pl)

odbyło się
12
04.2011
Wtorek
Tczew - "Photo unplugged - muzyka w obrazkach" - wystawa w CWRDW

"Photo unplugged - muzyka w obrazkach" - wystawa w CWRDW

Fabryka Sztuk, Centrum Wystawienniczo - Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzna Ireneusza Jędrucha "Photo unplugged - muzyka w obrazkach".

Jego przygoda z fotografią zaczęła się na początku lat 70. Później przez kilkanaście lat bardziej zainteresowany był malarstwem, grafiką i grafiką komputerową. Właśnie zainteresowanie tą ostatnią oraz cyfrowa rewolucja w fotografii spowodowały, że powrócił do fotografowania. "Fotografia interesuje mnie nie tylko jako ‘łapanie rzeczywistości’, ale także jako kreacja, czyli wyszukiwanie i prowokowanie sytuacji umożliwiających zrobienie ciekawego zdjęcia." Wystawa prezentowana w Fabryce Sztuk to zdjęcia wykonane na koncertach w ciągu ostatnich lat, kilkadziesiąt kadrów przekazujących koncertowe emocje. Zaprezentujemy obraz oddzielony od dźwięku.

Na wernisaż zapraszamy 12 kwietnia 2011 r. o godz. 18.00.
Wystawa będzie czynna do 15 maja 2011 r.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Konsultacje feng shui

Konsultacje feng shui

Życie tak szybko biegnie, że pewnie już zapomnieliście, że niedawno zaczął się nowy rok. Większość nie zdaje sobie sprawy, że trwa karnawał, choć karnawał też już nie jest tak wykorzystywany na zabawę jak przed laty. Ten pośpiech życia...