Sąd

odbyło się
15
10.2009
Czwartek
Tczew - Prokurator i mediator będą pełnić dyżur

Prokurator i mediator będą pełnić dyżur

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Mediacji przypadającego na 15 października - zostanie w tym dniu zorganizowany dyżur prokuratora i mediatora, którzy będą udzielać interesantom porad w przedmiocie mediacji.

Dyżur pełniony będzie w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Tczewie przy ul. Sadowej 6, w czwartek (15 października). w godzinach od 9.00 do 16.30.

Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje obchody Międzynarodowego Dnia Mediacji, przypadającego w bieżącym roku w dniu 15 października (trzeci czwartek października). Celem obchodów jest upowszechnienie instytucji mediacji wśród praktyków, a także całego społeczeństwa. Mediacja stanowiąca pozasądowy sposób załatwiania konfliktów i sporów jest wykorzystywana dotychczas w niewielkim stopniu.Od kilku lat obowiązujące przepisu prawa pozwalają natomiast na stosowanie powyższej instytucji w każdej sferze stosunków społecznych.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Koncert Pasyjny z Juventusem w tczewskiej Farze

Koncert Pasyjny z Juventusem w tczewskiej Farze

Tradycyjnie serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowy Koncert Pasyjny. W okresie Wielkiego Postu tradycją jest śpiewanie pieśni pokutnych mówiących o nawróceniu i pasyjnych pieśni poświęconych rozważaniom Męki Pańskiej. 9 kwietnia w Niedzielę...