tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest niedziela, 4 grudnia 2016r, godz. 09:09
Imieniny:
Informator: Zmiany w podatkach 2017 r. - spotkanie informacyjne, autor "Dom Przedsiębiorcy w Tczewie" dodaj własną informację
Wiadomości: Archiwum wydarzeń
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Dni Ziemi Tczewskiej 2011

Data wydarzenia: piątek, 17.06.2011
Opublikowano: czwartek, 09.06.2011, 15:29. Ilość komentarzy: 22

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Jakie atrakcje przygotowano dla mieszkańców grodu Sambora z okazji tegorocznych Dni Ziemi Tczewskiej. Zagra dla nas m. in. grupa Afromental, Kasia Kowalska, posłuchamy także zespołu "Balkan Sevdah". Będą także rejsy statkiem po Wiśle, wesołe miasteczko, pokaz sztucznych ogni i nocna dyskoteka pod gwiazdami. Wszystko to od 17 do 19 czerwca.

Program Dni Ziemi Tczewskiej

09-16 czerwca 2011 - XVII Tczewski Plener Plastyczny "Tczew miasto nad Wisłą"
16 czerwca 2010 godz. 18.00 - Wernisaż wystawy poplenerowej - Galeria CKiS

Scena - Bulwar nad Wisłą:

ŚWIĘTO MŁODZIEŻY (17 czerwca 2011)

godz. 18.00 - suport: Chilly Wind, Regulacja
godz. 21.00 do 23.00 - koncert zespołu "AFROMENTAL"

Scena - Bulwar nad Wisłą (18 czerwca 2011)

ok. godz. 18.00 - support: 3 FM, KRĘGI, ROAN
ok. godz. 22.00 - koncert KASI KOWALSKIEJ
ok. godz. 24.00 - pokaz sztucznych ogni
ok. godz. 24.00 - RETRO DANCING

Scena - Bulwar nad Wisłą (19 czerwca 2011)

godz. 14.00 - koncert "Tczewianie Dzieciom" występy organizacji pozarządowych, przedszkoli, sekcji CKiS
godz. 19.30 - koncert zespołu "Balkan Sevdah"

Chata TMZT (chaty funkcjonują 18 -19 czerwca od godz.14.00 do 20.00 )
Chata TTK "Brama"
Chata Literacką Miejskiej Biblioteki Publicznej
Chata Warsztatów Terapii Zajęciowej (sobota 18 czerwca od 14.00 do 20.00)

Związek Harcerstwa Polskiego
Program (2 dniowy)
Harcerski obóz dla dzieci - wygrodzone miejsce z namiotami harcerskimi, harcerskie gry i zabawy (harcerze działają od soboty z noclegiem na bulwarze w obrębie obozu)

Stanowisko ratownicze WOPR Tczew
18-19 czerwca 2011 od godz. 14.00 do 20.00
Stanowisko Tczewskiego Klubu Krótkofalowców
18-19 czerwca 2011 od godz. 14.00 do 20.00
IV Jarmark Sambora - wystawcy z rękodziełem artystycznym
18-19 czerwca 2011 od godz. 14.00 do 22.00
Wesołe Miasteczko
17-19 czerwca 2011 od godz. 10.00 do 22.00

Poza Bulwarem:

Propozycja Centrum Wystawienniczo-Regionalne Dolnej Wisły
17 czerwca 2011 godz. 17.00 - sesja popularno-naukowa "Mosty obronne na Dolnej Wiśle" połączona z promocją książki M. Ziółkowskiego
godz. 18.00 - otwarcie wystawy "Mosty tczewskie" dziedziniec CWRDW

Propozycje Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji:
18 czerwca w ramach obchodów Dni Ziemi Tczewskiej zorganizowany zostanie Turniej Tenisa Ziemnego oraz wieczór z TCSiR - Turniej rekreacyjno - sportowy Miast Partnerskich.

Od dnia 17 do 19 czerwca organizowane będą przejażdżki statkiem wycieczkowym po Wiśle (jeśli stan Wisły na to pozwoli)

Kilka słów o wykonawcach

Piątek (17 czerwca)

CHILLY WIND - Zespół powstał w styczniu 2010 roku. Wtedy powoli zaczęli się rozwijać, kompletować instrumenty i wzajemnie poznawać. W tej chwili mogą stwierdzić, że są zgranym, progresującym zespołem, którego celem i głównym założeniem jest ciągłe doskonalenie własnych umiejętności i tworzenie coraz lepszej muzyki z gatunku szeroko pojętego rocka. Zaczęli nieśmiało koncertować, jest to dla nich spore wyzwanie, a każde takie przeżycie staje się cennym doświadczeniem, z którego wyciągają odpowiednie wnioski. W tej chwili mają już własny materiał na pierwszą płytę, której wydanie jest priorytetem.

Skład:
-Michał Hebdziński perkusja
-Mateusz Szmalc gitara
-Łukasz Drozdowski gitara
-Szymon Hoppe gitara basowa, wokal

REGULACJA - Wszystko zaczęło się w 2009 roku, po kilku zmianach osobowych od marca 2011 roku zespół gra w obecnym składzie:
Martyna Krawczyk - wokal, przeszkadzajki;
Michał Kowalski - wokal, gitara;
Łukasz Domaradzki - bas;
Maciej Gałuszewski - klawisze;
Krzysztof Malarski - gitara;
Dominik Szmajda - perkusja;
Jakub Urbaniak - sakshorn;
Kasper Zieliński - saksofon;

W listopadzie 2010 roku nagrali dwa studyjne kawałki, co otworzyło nowy etap w ich graniu. Muzyka, którą tworzą jest wypadkową muzycznych doświadczeń i zainteresowań każdego z nich; ostatecznie łączy się w pozytywne brzmienie reggae z elementami dance hall, dub i roots reggae. Osiem różnych osobowości i jeden cel "pozytywny przekaz".

http://www.myspace.com/regulacja

AFROMENTAL to siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych młodych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Grupę, jakiej jeszcze w Polsce nie było! Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu. Repertuar grupy to mieszanka funky, soulu, R&B, hip-hopu oraz popu. Już debiutancki album zatytułowany "The Breakthru"(2007) został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy i krytyków muzycznych. Otrzymał m.in. nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk2008 w kategorii - "Album RokuHip-Hop/R’n’B". Pierwszy singiel z płyty -"I`ve Got What You Need" został wybrany spośród ponad 300 zgłoszeń do finałowej szóstki koncertu Trendy podczas festiwalu Top Trendy2007 w Sopocie. Kolejnymi singlami z płyty były utwory: "Thing We’ve Got" i "Happy Day". "Playing with pop"(2009)-drugi album studyjny zespołu, oprócz nowych kompozycji zawiera także piosenki specjalnie przygotowane do filmu "Kochaj i tańcz" oraz serialu "39 i pół", w którego drugiej serii zespół występował, grając samych siebie. Album ten zyskał status złotej płyty i pozwolił grupie wspiąć się na szczyt czołówkipolskich zespołów, czego efektem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz stale rosnąca ilość wiernych fanów. Najbardziej znane utwory z tej płyty to: "Pray 4 Love" i "Radio Song". W czerwcu 2009, podczas festiwalu w Opolu, Afromental otrzymał statuetkę Superjedynka w kategorii "Zespół Roku" przyznawaną w głosowaniu widzów Telewizji Polskiej. W tym samym roku zespół uczestniczył również w prestiżowej serii koncertów Hity na Czasie transmitowanych przez TVP, a także wystąpił podczas finału konkursu Sopot Festival. Rok 2010 stał pod znakiem wielu sukcesów, wyróżnień i nagród. W lutym zespół otrzymał dwie nominacje do Fryderyka w kategoriach: "Album Roku Hip-Hop/R’n’B" oraz "Zespół Roku". Grupa otrzymała również nagrody VIVA Comet oraz Eska Music Award w kategorii Zespół Roku 2010!Kolejnym wyróżnieniem było ogłoszenie zespołu Talentem Roku 2010 przez Fundację Środowisk Twórczych w Olsztynie. W sierpniu, podczas konkursu w ramach Orange Warsaw Festival 2010, zespół zdobył główną nagrodę - WOW! Music Award. W listopadzie otrzymał prestiżową statuetkę MTV European Music Award 2010 w kategorii Najlepszy Polski Artysta2010 i znalazłsię w TOP 5nominowanych do tej samej nagrody w kategorii Najlepszy Europejski Artysta 2010!24 lutego br. podczas gali VIVA Comet 2011, Afromental otrzymał nagrodę dla najlepszego zespołu roku! Kolejnym i tegorocznym wyróżnieniami są: nominacja do nagrody Fryderyk w kategorii Teledysk Roku oraz nagroda Eska Music Award2011za Video Roku(Rock&Rollin’ Love, reż. Mitja Okorn). Obecnie zespół pracuje nad trzecią płytą, której zapowiedzią są utwory: "Rock&Rollin’ Love" oraz najnowszy singiel - "Rollin’With You". Planowana premiera nowej płyty - październik br.
Afromental to:
Łozo (Wojciech Łozowski - wokal), Tomson (Tomasz Lach - wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki-instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron - gitara), Lajan (WojciechWitczak - bas), Torres (TomaszTorres - perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka - instr. perkusyjne).

Sobota (18. czerwca)

3 Fm /Free FM/ - to zespół z Trójmiasta, który znalazł się w 10. najlepszych zespołów zakwalifikowanych do Przeglądu UNDERGRAMY. Muzycy grają alternatywną odmianę rocka, czerpiąc dodatkowo z takich gatunków jak funk, d'n'b oraz r'n'b - co tworzy mieszankę inspiracji i stylów, którą trudno zaszeregować w konkretne ramy. Ich muzyka z pewnością stanowi dobrze przemyślany projekt muzyczny wzbogacany mocniejszymi brzmieniami. Skład zespołu tworzą: Piotr Horbaczewski - wokal, Adam Betlejewski - gitara, Tomasz Dziewulski - gitara, Adam Idźkowski - perkusja, Krzysztof Basinski - bas.

http://www.myspace.com/3fm

Kręgi - to kolejny trójmiejski zespół rockowy wybrany wśród 10. najlepszych zespołów biorących udział w Przeglądzie UNDERGRAMY. Powstał w 2006 roku z inicjatywy czwórki ambitnych muzyków. Na samym początku istnienia zespołu - materiał ulegał silnym wpływom rocka progresywnego, z czasem jednak styl Kręgów ulega ugładzeniu i muzycy decydują się na nieco bardziej przystępną formułę. Kręgi to rockowa ekspresja, szczere płynące z serca teksty i radość grania. Zespół - tak jak wieloznaczna nazwa - stawia na nieoczywistość, zachowując jednocześnie prosty w formie, autentyczny przekaz. Skład: Maciej Szymborski - perkusja, Michał Pszczółkowski - gitara, Piotr Gibner - wokal, Marek Ciman - bas.

http://www.kregi.cba.pl

Zespół ROAN zadebiutował w 1991 roku w Jarocinie. W roku 1996 nagrał swój największy przebój "Ten zimowy czas", zaśpiewany wspólnie z m.in. Andrzejem Piasecznym, Andrzejem Krzywym i Nazarem. Do 2008 roku zespół nagrał cztery albumy studyjne i wydał składankę największych przebojów. Wystąpił na wielu festiwalach: JAROCIN (którego są laureatem),OPOLE(koncerty opolskich premier 1998 oraz 2001) W 2009 r. reprezentowali Polskę na SOPOT HIT FESTIWAL . Uczestniczyli również w serii koncertów HITY NA CZASIE - jako polska propozycja Hitu lata gdzie wykonał utwór „Podnieś Głowę”. Utwór ten w wielu rozgłośniach radiowych gościł na pierwszych miejscach list przebojów. 14 lutego 2011 roku grupa brała udział w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji z piosenką "Maybe", gdzie zajęli 8. miejsce. Utwory zespołu ROAN znajdują się na wielu polskich składankach np.: RADIA WAWA, RADIA ZET, RADIA ESKA, Eska Rock, Trójka Polskie Radio. Grupa w swoim dorobku posiada ok. 20 teledysków, które prezentowane są w wielu stacjach muzycznych oraz otrzymały nominację do prestiżowej nagrody Yach Film Festiwal. Zespół ROAN zagrał ponad 1000 koncertów nie tylko w Polsce ale również w USA Holandii, Niemczech, Francji, Włoszech. Obecnie z powodzeniem koncertuje w Chinach, gdzie na ich koncerty przychodzą tysiące fanów z kraju środka.
Zespół prezentuje profesjonalny i wysoki poziom wykonawczy.

Zbyszek Man( śpiew, gitara )
Andrzej Man( gitara basowa )
Tomasz Pacanowski( gitara )
Kuba Mikulski ( perkusja ) - ciekawostka - wnuczek Stanisława Mikulskiego słynnego Klossa.

www.roanband.pl

KASIA KOWALSKA - znana polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów piosenek. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w latach 90. - w roku 1994 ukazała się jej debiutancka płyta 'Gemini', która osiągnęła status podwójnej platyny. W 1995 r. wystąpiła na festiwalu w Sopocie z premierową piosenką 'A to co mam', która szybko stała się przebojem - za występ otrzymała zarówno Grand Prix jak i Nagrodę Publiczności. Tego roku ukazała się również koncertowa płyta ' Koncert inaczej', będąca rejestracją kilku występów. W ciągu miesiąca album uzyskał status platynowej płyty. W 1996 r. z utworem 'Chcę znać swój grzech' reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji w Oslo. W tym samym roku ukazała się też trzecia płyta Kowalskiej zatytułowana ' Czekając na' , która uzyskała status platynowej płyty już przed oficjalną premierą. W 1997 r. wystąpiła w filmie 'Nocne graffiti' w roli narkomanki Moniki. Na ścieżce dźwiękowej do filmu znalazła się jej premierowa piosenka 'Straciłam swój rozsądek'. W 1998 r. ukazała się płyta 'Pełna obaw' , która osiągnęła status platynowej płyty, promowana m.in. przez singiel: 'Co może przynieść nowy dzień' - nagrodzony statuetką Fryderyka. W 2000 roku na rynek trafiła płyta '5' poprzedzona singlem 'Nobody'. Miesiąc po premierze album uzyskał status złotej płyty, następnie ukazały się kolejne single: 'Być tak blisko' i 'Będę jak'. W 2001r. Kowalska wystąpiła na festiwalu w Opolu z premierową piosenką 'Starczy słów', gdzie otrzymała Superjedynkę za najlepszą płytę rockową. Pod koniec roku wokalistka otrzymała nagrodę MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski artysta. W 2002 r. ukazał się jej szósty album 'Antidotum', który szybko stał się złotą, a następnie platynową płytą. W 2003 r. Kasia Kowalska wzięła udział w kampanii radia RMF FM mającej na celu walkę z piractwem. W 2004 r. do stacji muzycznych trafił singel 'To co dobre', a w sierpniu 2004 wyjechała do Tokio na sesję zdjęciową do swojej siódmej płyty pt. ' Samotna w wielkim mieście'. Za ten album w 2005 zdobyła kolejną Superjedynkę w kategorii najlepsza płyta rockowa. W 2006 r. do rozgłośni radiowych trafiła piosenka 'Dlaczego nie!' - promująca polski film o tym samym tytule. W 2008 roku miała premierę ósma płyta wokalistki 'Antepenultimate'. W 2009 ukazała się reedycja jej ostatniej płyty, wzbogacona o drugą płytę z dodatkowymi piosenkami oraz materiałem wideo. W 2010 r. Kasia wraz z zespołem towarzyszącym wystąpiła w studiu im. Agnieszki Osieckiej, gdzie zaprezentowała swoje interpretacje utworów Grzegorza Ciechowskiego - nieżyjącego już lidera zespołu 'Republika' (który był nie tylko producentem jej debiutanckiej płyty 'Gemini', ale i muzycznym mentorem).

http://www.kasiakowalska.pl/

Niedziela (19 czerwca 2011)

BALKAN SEVDAH o sobie… Wykonujemy muzykę inspirowaną tradycjami muzycznymi wywodzącymi się z różnych regionów Półwyspu Bałkańskiego (Albania, Grecja, Turcja, Macedonia, Bułgaria, Bośnia, Serbia i Kosowo). Ostatnio najczęściej sięgamy po motywy muzyczne pochodzące z Epiru w Albanii i Pirinu w Bułgarii. Do tradycji podchodzimy nieortodoksyjnie, nie staramy się nikogo naśladować. Wręcz przeciwnie, próbujemy mieszać elementy różnych kultur bałkańskich i połączyć je z naszymi indywidualnymi doświadczeniami muzycznymi.

Więcej informacji i zdjęcia: http://www.balkansevdah.art.pl/
drukuj
Artykuł przeczytano 10359 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Archiwum wydarzeń
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew -
Więcej w dziale "Archiwum wydarzeń":
 
Opinie i komentarze (22)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
0
~~ ~ Alvtka_gość
IP: 84.38.xx6.xx9
Data: 09.06.2011, 23:56
18 czerwca i retro dancing zapowiada się ciekawie!! czy będa jakies ograniczenia wiekowe? :)
Brak zdjęcia
+3
haha ~ mieszkaniec_gość
IP: 109.207.xx8.xx6
Data: 10.06.2011, 09:54
Nie wiem co o tym sądzić. Nie lubię ani Kowalskiej ani cukierkowego grania dla nastolatek w postaci Afromental. Gdzie jakaś rockowa kapela? Na dniach Pruszcza Gd. gra np. Hey :) No i fajnie, że wyróżniono jedne z 10 zespołów z przeglądu Undergramy ale gdzie ci najlepsi? Szkoda, że nie ma żadnej porządnej rockowej kapeli. Nic tam po mnie.
Brak zdjęcia
+1
monix_gość
IP: 109.207.xx5.xx7
Data: 11.06.2011, 16:01
Na rockową kapelę NO LONGER MUSIC zapraszam już 30.06. do amfiteatru! Będzie się działo! :) A supportować będzie tczewska kapela Black Flowers! http://www.tcz.pl/index.php?p=1,3,0,nadchodzace-wydarzenia&item=87e025aab82f3cde&title=Koncert-No-Longer-Music-Tczew link Zapraszam!
 
Brak zdjęcia
+1
gość_gość
IP: 83.20.xxx.xx5
Data: 10.06.2011, 10:29
wiesz może ty nie lubisz cukierkowego grania Afromental, ale młodzież uwielbia wręcz szaleją za tym zespołem !!!! nie tylko samym rockiem człowiek żyje! ja słucham zupełnie innej muzyki i też nie za bardzo mnie interesują zespoły, które goszczą na Dniach Ziemi w tym roku - oprócz Balkan Sevdah ich koncert może byc interesujacy , a znając życie będzie garstka osób przy scenie ! Kowalska ? jej lata świetności juz minęły ale coż dla mieszkańców którzy nie mają dużych wymagań jest to super propozycja !!!! jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził !!!
user_ico_arkadiusztcz
+1
arkadiusztcz
Uż. zarejestrowany
Data: 10.06.2011, 17:27
no i dobrze określone, jednemu to drugiemu tamto , jeszcze może dla każdego coś z osobna na życzenie... nie da raty w ten sposób.
 
Brak zdjęcia
+1
mieszkaniec_gość
IP: 109.207.xx8.xx6
Data: 10.06.2011, 22:04
Nie, że na życzenie. Jakoś rok temu była Coma i Kult. Dało się? Dało. Byli też znani wykonawcy muzyki pop. Czemu w tym roku tego nie ma?
 
user_ico_arkadiusztcz
+3
arkadiusztcz
Uż. zarejestrowany
Data: 11.06.2011, 12:24
Owszem dało się, ale nie wszyscy byli i z tego zadowoleni, nie trafi tak żeby cała tczewska publika nie narzekała. Co roku po części coś komu nie będzie pasowało. W tym roku może są zadowolone osoby te które rok temu narzekały i tak na zmianę. Słyszałem że niespodzianką ma być pokaz sztucznych ogni.
 
Brak zdjęcia
+1
do mieszkańca_gość
IP: 78.88.xx8.xx1
Data: 11.06.2011, 10:56
Nie tylko rockiem ludzie żyją.... jakby znowu był rockowy dzień to inni by gadali, że co roku to samo i innych gatunków nie ma.... Z tego co wiem to Roan grają rockowo, a jak nie chcesz, to nie przychodź. Nikt cie nie zmusza. Mówisz, że w Pruszczu gra Hey, to jedż - przecież to niedaleko. I ty będziesz zadowolony, a inni tczewianie przyjdą na Kowalska - i też będą zadowoleni :)
Brak zdjęcia
+1
fanka_gość
IP: 78.88.xx8.xx3
Data: 11.06.2011, 15:43
FAjnie ze są takie koncerty,każdy znajdzie coś dla siebie,teraz będzie taka muza,a 30 czerwca o 20 w amfiteatrze będzie koncert zespolu No longer music z USA grający postgrunge/electropunk i tez będzie fajnie. Najwazniesze że cos sie dzieje w Tczewie i jest gdzie chodzić:)
Brak zdjęcia
+1
_gość
IP: 84.38.xx3.xx2
Data: 12.06.2011, 10:26
RETRO DANCING :)) MNIAM ! odpowiadam na wcześniejszy post: na bulwar raczej nie ma wstępu za okazaniem dokumentu:)
Brak zdjęcia
+4
Alex_gość
IP: 109.207.xx3.xx5
Data: 12.06.2011, 13:43
Jak zwykle nic ciekawego, ale czego można się spodziewać skoro nawet na jubileusz 750-lecia było słabo. Znów pop-papka za kilkadzieścia tysięcy złotych za jedną pseudogwiazdeczkę. Czy naprawdę nie można wydać rozsądniej tych pieniędzy?
Brak zdjęcia
+5
stas_gość
IP: 109.207.xx7.xx9
Data: 12.06.2011, 17:30
ale będzie karuzela! i to się liczy! :D
Brak zdjęcia
-3
parada ~ piotr146_gość
IP: 109.207.xx5.xx5
Data: 13.06.2011, 23:45
a parady motocyklowej na otwarcie nie bedzie????
Brak zdjęcia
+1
łeeeeee ~ hehe_gość
IP: 89.200.xx7.xx0
Data: 14.06.2011, 18:14
Wolałbym Gienka z X-Fucktora posłuchać
Brak zdjęcia
+1
Mana_gość
IP: 84.38.xx4.xx4
Data: 16.06.2011, 00:33
X-Fuctor jest the best a Gienek to najlepsza loska w mieście ;-)
 
Brak zdjęcia
0
_gość
IP: 109.207.xx5.xxx
Data: 14.06.2011, 21:58
Kasia Kowalska THE BEST!!!!!!!!!!!!!NAJLEPSZA POLSKA WOKALISTKA...
user_ico_arkadiusztcz
+1
arkadiusztcz
Uż. zarejestrowany
Data: 15.06.2011, 12:35
Kasia wcześniej gra koncert w Człuchowie 18.30-20.30, w Tczewie od ok, 22.00 i na oko to chyba się spóźni bo nie obrobi się w 1,5 godziny jak sama trasa liczy ponad 2 godziny przejazdu.
Brak zdjęcia
+3
bawmy się bez alkoholu ~ Tczewiak_gość
IP: 78.88.xx5.xx4
Data: 16.06.2011, 21:10
Fajny program ale nauczmy się bawic bez alkoholu i zeby nie śmiecic !!!!!!!
Brak zdjęcia
+2
Dni ziemi tczewskiej ~ gość~~!_gość
IP: 83.13.xx5.xx6
Data: 17.06.2011, 07:45
Hmm.. tylko szkoda że taka brzydka pogoda akurat dziś ;//
Brak zdjęcia
+2
a ~ pogoda_gość
IP: 84.38.xx0.xx7
Data: 17.06.2011, 10:54
pogoda nie jest az taka zła, do wieczora może się jeszcze zmienić
Brak zdjęcia
+1
. ~ ._gość
IP: 109.207.xx4.xx5
Data: 17.06.2011, 18:32
Powinno być więcej takich imprez w Tczewie ;-)
Brak zdjęcia
+1
ochroniarz ~ agharth_gość
IP: 89.77.xx1.xx7
Data: 19.06.2011, 16:55
najlepszy był ten tańczący ochroniarz :P:P:P
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
kalendarz wydarzeń
Grudzień 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
najpopularniejsze
najpopularniejsze
Tczew - Dni Ziemi Tczewskiej - sztandarowa miejska impreza Dni Ziemi Tczewskiej 2013 [aktualizacja] (49)
Data wydarzenia: 22.06.2013
Tczew - Tczewska Aleja Stóp powstanie na bulwarze w sąsiedztwie placu zabawDzień Komunalnika i Pracownika Samorządowego (35)
Data wydarzenia: 11.05.2013
Tczew - Sylwia GrzeszczakDni Ziemi Tczewskiej (15)
Data wydarzenia: 21.06.2014
 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew