odbyło się
15
02.2014
Sobota
W najbliższa sobotę o godzinie 17.00 Aussie Sylex Sambor Tczew rozegra kolejny mecz w ramach rozgrywek I ligi kobiet. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie KKS Polonia Kępno.

Po niemal dwumiesięcznej przerwie do Tczewa wracają pierwszoligowe rozgrywki. I rundę zespół Aussie Sylex Sambor Tczew zakończył na drugim miejscu z dwu punktową stratą do lidera tabeli UKS PCM Kościerzyna. Dość niespodziewanie w minioną sobotę lider przegrał w Kobierzycach z tamtejszym KPR, co przy zwycięstwie naszych zawodniczek z SMS w Płocku pozwoliło Samborowi zrównać się punktami z zespołem z Kościerzyny. Dzięki temu rywalizacja o awans do Superligi nabrała jeszcze większych rumieńców i teraz każdy mecz może mieć kolosalne znaczenie.

Najbliższy rywal Sambora w ligowej tabeli zajmuje 5 miejsce i traci do naszego zespołu 6 punktów. W pierwszej rundzie w Kępnie Sambor wygrał 25:18, a najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobyły Justyna Belter i Magdalena Stanulewicz po 6.

Czy i tym razem to Sambor odniesie zwycięstwo? Jak po ponad rocznej przerwie w grze zaprezentuje się rekonwalescentka Hanna Strzałkowska? Jak wygląda gra Sambora pod wodza nowego trenera Leszka Elbickiego? Aby się o tym przekonać zapraszamy wszystkich kibiców w najbliższa sobotę o godzinie 17.00 do Hali II LO w Tczewie na emocjonujące widowisko. Wstęp wolny.