odbyło się
14
12.2014
Niedziela
Na zakończenie I rundy rozgrywek II ligi piłkarzy ręcznych nasza drużyna zmierzy się z zespołem Gwardii Koszalin. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:30 w niedziele 14 grudnia w hali II LO.

Przeciwnik Agropomu aktualnie zajmuje w tabeli 4 pozycję (15pkt.). Najlepszym zawodnikiem jest Goerig Piotr, który w 9 spotkaniach zdobył 47 bramek. Tczewski zespół w tabeli znajduję się o dwa oczka niżej od niedzielnych rywali.

Latocha Agropom Tczew nie wygrał meczu od 3 kolejek. Po obiecującym początku i wywalczeniu kilku punktów niestety siły opadły i zaczęła się seria porażek z niżej notowanymi rywalami.
Wspomnieć należy , że poprzedni mecz (wyjazdowy) z LKS Kęsowo zaliczyć można w kategorii blamażu całkowitego. Wygrywając po I połowie 15-10 Latocha Agropom Tczew roztrwonił całą tę przewagę w II połowie przegrywając ostatecznie z o wiele słabszym rywalem.

Jednakże podopieczni duetu trenerskiego - Tomasza Śmiełowskiego i Mariusza Graczyka zapowiadają , iż w tę niedziele zła passa zostanie przełamana i 2 punkty zostaną w Tczewie.

Przybliżona lokalizacja na mapie

To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, II LO" na większej mapie - kliknij tutaj