Powiatowe Centrum Informacyjne (fot. archiwum)

odbyło się
29
06.2010
Wtorek
Tczew - Konferencja dla przedsiębiorców

Konferencja dla przedsiębiorców

Pomorski Fundusz Pożyczkowy wraz z Pomorskim Regionalnym Funduszem Poręczeń Kredytowych, serdecznie zapraszają do udziału w konferencji pt. "Powiatowe Centrum Informacyjne - pożyczki, poręczenia i dotacje unijne dla przedsiębiorców w Powiecie Tczewskim", która odbędzie się w dniu 29 czerwca 2010 roku (wtorek) o godz. 12:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Tczewie, pl. Piłsudskiego 1.

Impreza będzie miała charakter KONFERENCJI, podczas której postaramy się przybliżyć misję Powiatowych Centrów Informacyjnych, jaką jest realizacja priorytetów regionalnych w zakresie wspierania lokalnej przedsiębiorczości, w tym również popularyzacja różnych form wsparcia finansowego i instrumentów umożliwiających dostęp do finansowania dłużnego firm. Wśród zaproszonych gości udział w imprezie wezmą przedstawiciele organów administracji samorządowej, przedsiębiorcy oraz reprezentanci instytucji finansowych.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie swojego przybycia do dnia 28.06.2010r.
Wszelkie informacje o konferencji uzyskać można pod nr telefonów: 58 562 34 68 i 607 927 167.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Kino Kobiet. "Porady na zdrady"

Kino Kobiet. "Porady na zdrady"

Serdecznie zapraszamy na wiosenną odsłonę Kina Kobiet. Tym razem spotkamy się z polską komedią „Porady na zdrady”, w której zobaczymy m. in. Weronikę Rosati, Tomasza Karolaka, Annę Dereszowską i Mikołaja Roznerskiego. Kochane Panie,...