logo 750-lecia (fot. archiwum)

odbyło się
30
01.2010
Sobota
Tczew - 90-lecie powrotu Tczewa do Polski - debata historyczna

90-lecie powrotu Tczewa do Polski - debata historyczna

Z okazji uroczystej inauguracji Roku Jubileuszu 750-lecia Tczewa w imieniu Oddziału Kociewskiego ZKP w Tczewie zapraszamy na debatę historyczną pt. "90-lecie powrotu Tczewa do Polski - 1920-2010".

Dyskutować będą:

Kazimierz Ickiewicz, Krzysztof Kordaa, Małgorzata Kruk, Leszek Muszczyński, Tomasz Jagielski oraz Michał Kargul.

Zapraszamy na najbliższa sobotę 30 stycznia na godzinę 16.00 do Centrum wystawienniczo-Regionalnego Dolnej Wisły (sala konferencyjna). Spotkanie skończy się około 17.30, by uczestnicy mogli wziąć udział w Koncercie Inauguracyjnym w CKiS.

Debata jest pierwszym z kilkunastu planowanych spotkań historycznych organizowanych przez Oddział Kociewski ZKP w Tczewie z okazji Jubileuszu 750lecia.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

 • gość_gość

  30.01.2010, 16:21

  zła organizacja

  hejnał miał grać na wierzy um w gazecie podali że ma być o 12,55 nic nie grało. Napisali że będą rozdawać upominki w tck a upominki były tylko dla wybranych gości z listy, którą pewnie sami sobie napisali.

  Odpowiedz
  IP: 188.33.xx4.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - SENIOR MILONGA w Restauracji Kameralna! Każdy czwartek o 16!

SENIOR MILONGA w Restauracji Kameralna! Każdy czwartek o 16!

Restauracja Kameralna Serdecznie zaprasza na cotygodniową potańcówkę "SENIOR MILONGA - Powróćmy jak za dawnych lat?" Taniec, śpiew, wspaniała zabawa w każdy czwartek od godz. 16. 00 w Restauracji Kameralna przy ul. Czyżykowskiej...