odbyło się
08
11.2011
Wtorek
Tczew - Żuławy według Biangi

Żuławy według Biangi

Centrum Wystawienniczo-Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie "Fabryka Sztuk" serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzną Witolda Biangi pod tytułem "Żuławy światłem malowane". Wernisaż wystawy odbędzie się we wtorek 8.11.2011 r. o godz. 18.00 w siedzibie Centrum przy ul. 30 Stycznia 4.

Żuławy - teren powszechnie uważany za typowo rolniczy, bez walorów turystycznych. Jak błędne jest to przekonanie dowiedzą się wszyscy, którzy odwiedzą wystawę. Piękne, artystycznie wysmakowane zdjęcia ukazują krajobrazy niezwykłe; naznaczone nie tylko ciężką pracą ludzką - która od pokoleń kształtuje Żuławy - ale co ważniejsze cząstką magii. Magii, którą tworzy przyroda, ludzie, światło. Na wystawę zapraszamy więc wszystkich tych którzy chcą na nowo odkryć baśniową krainę żuławską pełną uroku, piękna i bajeczności.
Ekspozycja to także część większego projektu mającego na celu promocję turystyczną regionu Żuław.
Ekspozycja jest czynna do 11.12.2011 r.
Serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Biznesowe podwieczorki - BHP w małej firmie

Biznesowe podwieczorki - BHP w małej firmie

Dom Przedsiębiorcy i Biznes na Kociewiu zapraszają na kolejne VI spotkanie z cyklu ?Biznesowe podwieczorki?, które adresowane są do przedsiębiorców oraz osób planujących rozpocząć działalność, a ich celem jest budowanie nowych relacji i poszerzanie...