odbyło się
08
11.2011
Wtorek
Tczew - Żuławy według Biangi

Żuławy według Biangi

Centrum Wystawienniczo-Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie "Fabryka Sztuk" serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzną Witolda Biangi pod tytułem "Żuławy światłem malowane". Wernisaż wystawy odbędzie się we wtorek 8.11.2011 r. o godz. 18.00 w siedzibie Centrum przy ul. 30 Stycznia 4.

Żuławy - teren powszechnie uważany za typowo rolniczy, bez walorów turystycznych. Jak błędne jest to przekonanie dowiedzą się wszyscy, którzy odwiedzą wystawę. Piękne, artystycznie wysmakowane zdjęcia ukazują krajobrazy niezwykłe; naznaczone nie tylko ciężką pracą ludzką - która od pokoleń kształtuje Żuławy - ale co ważniejsze cząstką magii. Magii, którą tworzy przyroda, ludzie, światło. Na wystawę zapraszamy więc wszystkich tych którzy chcą na nowo odkryć baśniową krainę żuławską pełną uroku, piękna i bajeczności.
Ekspozycja to także część większego projektu mającego na celu promocję turystyczną regionu Żuław.
Ekspozycja jest czynna do 11.12.2011 r.
Serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Konsultacje feng shui

Konsultacje feng shui

Życie tak szybko biegnie, że pewnie już zapomnieliście, że niedawno zaczął się nowy rok. Większość nie zdaje sobie sprawy, że trwa karnawał, choć karnawał też już nie jest tak wykorzystywany na zabawę jak przed laty. Ten pośpiech życia...