Największe jaja w Tczewie (fot. tcz.pl)

odbyło się
07
04.2011
Czwartek
Tczew - "Największe jaja w Tczewie" - kiermasz przedświąteczny

"Największe jaja w Tczewie" - kiermasz przedświąteczny

Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym serdecznie zaprasza na "Największe jaja w Tczewie", czyli przedświąteczny kiermasz wielkanocny. Kiermasz odbędzie się w czwartek 7 kwietnia o godz. 16.00 w Centrum Kultury i Sztuki.

W programie m.in.:

- losowanie jaja niespodzianki
- konkurs na fraszkę
- licytacja najpiękniejszego jajka
- zabawa przy muzyce.

Oczywiście, jak co roku, będzie możliwość nabycia oryginalnych ozdób świątecznych.
Wstęp wolny.

Impreza realizowana jest w ramach projektu "Rewitalizacja strefy A obszaru zdegradowanego Starego Miasta w Tczewie" i współfinansowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Pomorskiego na lata 2007-2013.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

 • +3

  Grzegorz Gembusz_gość

  05.04.2011, 21:54

  Wielka szkoda !!!

  Wielka szkoda, że tak cudowna impreza odbywa się w dzień pracujący we wczesnych godzinach popłudniowych, wielu z nas jeszcze pracuje i musi dojechać do Tczewa np. z Trójmiasta. Szkoda także, że informację o kiermaszu nie są umieszczone w gablocie TCK, a także w widzocznych miejscach Tczewa. Wielu moich znajomych nie wiedziało w ubiegłych latach o kolejnej edycji kiermaszu ... . Drodzy Organizatorzy, pomyślcie chociaż troszeczke marketingowo - naprawdę da to jeszcze większe efekty, pomyślcie także o pracujących, którzy chcą rówież pocieszyć się cudeńkami, które zapewne i w tym roku będą na tak wspaniałym kiermaszu. Po raz kolejny będę usiłował zwolnić się z pracy, aby odczuć magię świąt.

  Odpowiedz
  IP: 77.253.xx8.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.