Irena Santor (fot. irenasantor.pl)

odbyło się
29
10.2010
Piątek
Tczew - "Ogrody Sztuk" z Ireną Santor

"Ogrody Sztuk" z Ireną Santor

Irena Santor będzie gwiazdą kolejnego spotkania z cyklu "Ogrody sztuk" organizowanego przez Tczewskie Towarzystwo Kulturalne BRAMA. W programie także wieczór autorski ze Zbigniewem Korpolewskim, aktorem, reżyserem, prezenterem estradowym, tczewianinem, a prywatnie mężem Ireny Santor Spotkanie odbędzie się 29 października o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sztuki.

Podczas występu w Tczewie usłyszymy największe przeboje artystki przeplatane nowymi piosenkami skomponowanymi specjalnie dla Ireny Santor. Artystce akompaniować będzie Czesław Majewski, spotkanie poprowadzi Ludwik Kiedrowski.

Wstęp na koncert, tylko za zaproszeniem, które otrzymać można w biurze TTK Brama (budynek Centrum Kultury i Sztuki) w godz. 16.00-18.00 w dni robocze. Cel imprezy jest charytatywny. Cały dochód przeznaczony zostanie dla 9-letniego Mikołaja cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe kończyn.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Umowy o pracę 2017 - zapraszamy przedsiębiorców

Umowy o pracę 2017 - zapraszamy przedsiębiorców

Zapraszamy przedsiębiorców na szkolenie z zakresu zagadnień związanych z umowami o pracę. Szkolenie odbędzie się: 1 lutego (wtorek) o godz. 10:00 w Domu Przedsiębiorcy ? I piętro sala konferencyjna Agenda: 10. 00- 10. 50 stosunek pracy i rozróżnienie.