XII Drużynowe Mistrzostwa Polski UKS w pool-bilard (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
21
04.2010
Środa
Tczew - XII Drużynowe Mistrzostwa Polski UKS w pool-bilard

XII Drużynowe Mistrzostwa Polski UKS w pool-bilard

W dniach 21-23 kwietnia 2010 r. w pięknej hali sportowej gimnazjum w Dąbrówce odbędą się XII Drużynowe Mistrzostwa Polski UKS w pool-bilard. Do naszej gminy przyjadą 22 drużyny reprezentujące Uczniowskie Kluby Sportowe z 9 województw. Daje to liczbę prawie 70 młodych bilardzistów.

Pojedynki odbędą się na sześciu stołach bilardowych w odmianę 8-bil i 9-bil. W drużynie gospodarzy UKS Dąbrówka zagrają: Patryk Statkiewicz, Michał Stojałowski oraz bracia Mateusz i Kamil Sząszor. Wszyscy czterej są wychowankami Arkadii Tczew, klubu który słynie z prężnie działającej szkółki bilardowej. Mateusz Sząszor to przecież aktualny Indywidualny Mistrz Polski w kategorii junior młodszy.

Organizatorzy czyli: Wójt Gminy Tczew, Polski Związek Bilardowy oraz Klub Sportowy Arkadia Tczew zapraszają wszystkich miłośników bilarda i nie tylko, na trybuny gimnazjum w Dąbrówce, aby gorąco dopingować naszą drużynę. Wstęp oczywiście wolny.

Z Mistrzostw zostanie przeprowadzona relacja wideo on-line dostępna na stronie internetowej. Uroczyste otwarcie Mistrzostw odbędzie się dnia 22 kwietnia (czwartek) o godz. 9.00. Udział w otwarciu zapowiedziało wielu Vipów z prezesem PZBil i Wójtem Gminy Tczew na czele.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy!
___________________________________
Polski Związek Bilardowy
Komisja Polskiej Ligi Bilardowej
83-110 Tczew ul. Kard. Wyszyńskiego 18
Tel. 602 36 47 48 mail 2liga@bilard-sport.pl
www.bilard-sport.pl
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Konsultacje feng shui

Konsultacje feng shui

Życie tak szybko biegnie, że pewnie już zapomnieliście, że niedawno zaczął się nowy rok. Większość nie zdaje sobie sprawy, że trwa karnawał, choć karnawał też już nie jest tak wykorzystywany na zabawę jak przed laty. Ten pośpiech życia...